2737
2734

لوست میکنه نازت میکنه هزینه کاشت ناخون مو شنیون خوراکیاتو میده میبرتت گردش ماشینشو در اختیارت میزاره بهت رانندگی یاد میده واست لباسای جینگول میخره تشویقت میکنه پیشرفت کنی میگع خیلی خوشبخته تورو داره..

اره خلاصه 🤭😍

البته شوهرای سمی و خیانت کارو قاطی نکنید 😂😂✋

خودم ک جدا شدم حالا حمله نکنید ولی باز دلم روشنه😁🤣🤣🤣🤣

💎🦋In god we trust

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😐😐😐😐😐😐😐😐

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
دوست پسر خوب چی؟

خوبه 😅

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

تاپیک جنبه فانی داره😅

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2740

شوهر کجا بود

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

اگه یدونه از این شوهرا پیدا کردی من هستم سنشم مهم نیست فقط یکی باش واقعا منو برای خودم بخواد نازم کنه نه که بخاطر چیزای اطرافیانم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2706