2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هم قد خوبه ولی نمیدونم چرا پسرای قد بلند سمت ما نمیاد من  ۱۷۰ ام تو خاستگارام بیشتریا قدشون از خدم کوتاه تر بود ۱۶۴ ،۱۶۸ ، اینا بقیه هم رنج قدیه خدم بود اما دوستام ک کوتاه ترن دوس پسراشون ۱۹۵ ، ۲ متر اینان 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2740
اره خیلی موعدب و باشعوره ولی حیف من قد بلند  دوس دارم

قد بلخره عادی میشه و برای رسیدن به یه چیزایی باید از چیزای بی ارزش و کم اهمیت مثل قد بگذری قدتون خیلی هم بد نیست 

پشت تلفن بپرس قدشونو اگ دیدی کوتاه ترن نزار بیان اصلا

پشت تلفن میپرسم و جالبه اسی اونا از من مصمم ترن هم گوشیو بر میدارم نمیگن دختر کجاییه اعتقاداتش چیه تحصیلاتش چیه میگه قدتون چنده؟ بعد ک‌میگم ۱۷۰ میگه پسر ما ۱۶۴ عه😂😐 نمیدونم چرا پسرای قد بلندی ک قدشون ب ما میخوره میرم خاستگاری دخترای قد کوتاه تر مثلا توی دانشگاه ما خیلیا با هم ازدواج کردن و دوست شدن ک قد پسره کلی بلنده اما دختره کوتاه اونوخ پیشنهادهای من همه از من کوتاه تر یا هم قد من بوده البته الآنم ک نامزد کردم 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2706