2733
2739
عنوان

یکی از بچه های فامیلمون تو گوشی......

639 بازدید | 27 پست

سلام.اسم من فاطمه هست. ۲۰ سالمه. یکی از دختر های فامیلمون تو گوشی چیزای بدی یاد گرفته که به سنش زیاده(۱۰ سالشه) شغل پدر و مادرش جوریه که روزانه حداقل ده ساعت توخونه تنهاست و حالا گوشی و تبلت و اینا هم تو دسترسش بوده. اینم بچه است دیگه از طریق دوستا و بازی و فلان و فلان یه گروه خوانندهه (بی تی اس اسمشه اگه اشتباه نکنم) رو یاد گرفته و دیگه حالا تو گوشی چیزای زیاد راجع بهش نوشتن اینم رفته سراغ اونا الان خیلی چیزای بدی یاد گرفته نمیتونی باهاش دو کلام صحبت کنی فکر میکنه بهش فحشی چیزی دادی🫥.

به مادر پدرش که نمیتونم بگم چون آنقدر میزنن تا جونش دربیاد. خودم باید یه جوری باهاش حرف بزنم به نظرتون چطوری میتونم بحثو مطرح کنم براش؟

ببخشید طولانی شد واینکه شاید بگین چه ربطی به نینی سایت داره باید بگم چون هرجا گشتم هیچ سایتی مثل اینجا نبود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نصف بچه ها الان عاشق بی ای اسن ، خیلی فراوونه ، زرنگ باشید عین دوست من تشدیقش کنید اگه همه نمره هات بیست شد فلان وسیله بی تی اسو برات میخریم ( مثلا جامدادی که روش عکس بی تی اس داره ) یکم که بزرگتر بشه خود به خود از سرش میفته . تو همین سایت کلی طرفدار بی تی اس داریم یکیش من

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره

چه پدر و مادر بی فکری. اخه شاغل شدن به چه قیمتی. برای بچه گوشی و تبلت و هزار تا امکانات بدن ولی تربیتش خراب بشه چه فایده. 

در هر صورت تنها راه فقط صحبت با پدر یا مادرش. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 

بی تی اس تا جایی که می دونم تو آهنگاشون حرفای زشت نمیزنن کلا این کره ایا با آمریکاییا ادبیاتشون فرق داره

چرا مگه چی یاد گرفته ازشون؟

تموم راهرو های خونرو، شمع که بچینی من باهات قهرم:)🥀
2740
بی تی اس تا جایی که می دونم تو آهنگاشون حرفای زشت نمیزنن کلا این کره ایا با آمریکاییا ادبیاتشون فرق ...

نخوندی چی راجع بهشون مینویسن؟اینم سیر تا پیازش رو الان میدونه

2706