2737
2734
عنوان

آیا قهر کنم برم خونه مادرشوهر به جای خونه بابام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 62 پست

درک نمیکنم اینایی ک قهر میکنن زرتی میرن خونه باباشون

مگه بچه این ، بشینین خونه خودتون مشکلو حل کنین،  با این قهر کردن و رفتن روز به روز رابطتتون خرابتر میشه ، بعدم اگه سرد بشن و به طلاق کشیده بشه میگن حتما دعا و طلسم و جادو شدیم

خوب مشخصه بشین سر خونه زندگیت هیچ جا نرو چون مادرت که معلومه راضی نیست بری خانواده شوهرتم که پشت بچشونن،من به شخصه مشکلاتم خیلییییییی زیاد بوده تو زندگی که شاید یکیشو اگه خانمای اینجا داشتن به جدایی فکر میکردن ولی من چون خانوادم به خصوص مادرمو میشناسم هرگز فکر قهر نیفتادم اوایل زندگی یکی دو باری از سر بی تجربگی چمدون بستم رفتم ولی دیدم مادرم اصلا راضی نیست و حرفاش قابل تحمل نیست،بابام بهتره ولی تحت تاثیر مامانم قرار میگرفت؛خانواده شوهرمم کلا حمایت نمیکردن خودشون میکشیدن کنار حتی بلد نبودن بزرگی کنن این شد که دوتایی تصمیم گرفتیم هر مشکلی داریم بین خودمون حل کنیم و من هرگز رو خانوادم حساب نکردم، من تا همین پارسالم کلی مشکلات داشتم ولی خوب تا حدودی رفع شد،البته بگم با همه مشکلاتی که با شوهرم داشتم خوبی هم داشت که با توجه به همونا بدیاشو ندید گرفتم تا بعد ۹ سال زندگی به خودش اومد و فهمید راهش اشتباهه،ببخشید طولانی شد

بلندترین فریاد من سکوت من است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یکی بهمون یاد میداد وقتی با شوهرت بحث‌ ت میشه نگذار کسی از بحثتون باخبر بشه 

کاش بحث بود وقتی طرف با پرخاشگری لیوان پرت می‌کنه میگه حرف نزن میزنم تو سرت

2731
مشاوره نمیاد به جای حرف زدن فحاشی می‌کنه قابل تحمل نیس

خودت تنها برو‌مشاوره کمکت میکنه یا راه حل میده برای درست کردن رابطتون یا اگر تشخیص بده ادامه‌رابطه ممکن نیست کمک میکنه آماده شی برا جدایی بهرحال هرچی باشه بهتر از قهره ، قهر بچگونس و شوهرم بعد یکی دوبار‌براش عادی میشه به هیچ جاش نیست 

مامانت میخواد از سرخودش باز کنه والی مردی که اینجور دست بزن داره ادم فقط میخواد بچشو از اون خونه دربیاره واز اون ادم دور کنه

حالا فرضا یک هفته هم رفتی خونه مادرشوهرت نشستی معجزه میشه؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
خودت تنها برو‌مشاوره کمکت میکنه یا راه حل میده برای درست کردن رابطتون یا اگر تشخیص بده ادامه‌رابطه م ...

شوهرم شکاکه نمیزاره بدون اجازه جایی برم مخصوصا مشاوره یکی دوبار خودم تنها رفتم جنجالی به پا کرد که نگو 

2740
شوهرت دست بزن داشت؟

اوایل نه ولی این آخریا دو سه باری اقدام کرد البته بگما منم ماست نیستم وایسم ولی خوب اون لحظه به خاطر بچم هیچی نگفتم ولی بعدش مرده زندشو یکی کردم 

بلندترین فریاد من سکوت من است...
مامانت میخواد از سرخودش باز کنه والی مردی که اینجور دست بزن داره ادم فقط میخواد بچشو از اون خونه درب ...

نه اصلا دلم نمی‌خواد برم چون انگار با پای خودم برم تو دهن شیر

نه اصلا دلم نمی‌خواد برم چون انگار با پای خودم برم تو دهن شیر

شوهرت توخواب وسیله سمتت پرت میکنه توخواب؟؟؟؟؟؟بعد دنبال اقدام به بارداری هستی خواهر من چرا اینجوری میکنی؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706