2737
2734
عنوان

شب قدر چقدر مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 30 پست
عزیزم این تاپیک ها باید قفل بشه بعضیا میان به ائمه توهین میکنن 😔😔😔

خدا لعنت کنه هرکس و که توهین میکنه.لعنتی ها یه عده همش دنبال فحاشی و جار و جنجالن.

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله متاسفانه تاپیک های منو ببین مجبوری همشون رو قفل کردم😔😔😔

یه مشت روانـپریش عقب مونده ان دیگه.😐😐 من امشب تاپبک میزنم وای بحال کسی که بخواد جفتک بندازه 

یه مشت روانـپریش عقب مونده ان من امشب تاپبک میزنم وای بحال کسی که باید جفتک بندازه 

نه عزیزم نکن تعلیق میشی خودشون که دین ندارن میان توهین میکنن باز هم ما میسوزیم🖤🖤🖤

درخواست ممنوع🙏
نه عزیزم نکن تعلیق میشی خودشون که دین ندارن میان توهین میکنن باز هم ما میسوزیم🖤🖤🖤

مرضشون چیه .حالا کارشون به جایی رسیده که شب های قدر هم توهین میکنن 

2738
اسی جان شب قدر اولیش دیشب بود بعدیش‌یکشنبه شب و بعدیش دوشنبه شب .درسته؟

ن عزیزم اولیش امشبه

بخون👈اگه الان از چیزی ناراحت هستی و غصه داری میخوام بهت بگم خدا بزرگه و بعد غم برات شادی گذاشته  به خدا اعتماد کن! خدا همیشه صلاحمون رو میخواد.. هر چی میخوای رو به خدا بگو.. توی مجازی و نی نی سایت جای درد و دل نیست!❌حرفاتو به خدا بزن اونم انقدر قشنگ برات معجزه میکنه  اگه میخوای زندگیت تغییر کنه اول از واجبات دینی و نماز اول وقت شروع کن! انقدر به کارات برکت و نظم میده❤.. اگر سوال شرعی یا اعتقادی دارید تماس بگیرید با ۰۹۶۴۰۰ ../ تمام دارایی ام خدایی است که دغدغه از دست دادنش را ندارم🥰بگو؛ خدایا شکرت  زندگیمو سپردم به خدا و اهل بیت و شهدا خودشون برام معجزه کردن تو هم توکل کن تا ببینی دست خدا رو تو زندگیت😍💚الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚استغفرالله💚الحمدالله💚..🌸🇮🇷🌸 دنیا کوتاهه؛ مهربون باشیم باهم😁💙زندگی سخت است اما ما به امر الله پایداریم و قوی👌.. الهم عجل لولیک الفرج💐#مردم_مظلوم_فلسطین🇮🇷حجاب یعنی من ارزشمندم و هر کسی لیاقت دیدن من را ندارد:) حجاب یعنی برای خدا تیپ میزنم😍
یعنی نمیدونی باید تاپیکو قفلش کنی میدونی از دیشب بس که تو تاپیک های اینجوری به ائمه اهانت کردن قلبم ...

فعلا پیام شما قلب منو شکوند و فکر کردم مخالفی

می بینی ک کسی بی احترامی نکرده

ترسو نباشیم و مثل حضرت علی و ائمه استوارر😊

بخون👈اگه الان از چیزی ناراحت هستی و غصه داری میخوام بهت بگم خدا بزرگه و بعد غم برات شادی گذاشته  به خدا اعتماد کن! خدا همیشه صلاحمون رو میخواد.. هر چی میخوای رو به خدا بگو.. توی مجازی و نی نی سایت جای درد و دل نیست!❌حرفاتو به خدا بزن اونم انقدر قشنگ برات معجزه میکنه  اگه میخوای زندگیت تغییر کنه اول از واجبات دینی و نماز اول وقت شروع کن! انقدر به کارات برکت و نظم میده❤.. اگر سوال شرعی یا اعتقادی دارید تماس بگیرید با ۰۹۶۴۰۰ ../ تمام دارایی ام خدایی است که دغدغه از دست دادنش را ندارم🥰بگو؛ خدایا شکرت  زندگیمو سپردم به خدا و اهل بیت و شهدا خودشون برام معجزه کردن تو هم توکل کن تا ببینی دست خدا رو تو زندگیت😍💚الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚استغفرالله💚الحمدالله💚..🌸🇮🇷🌸 دنیا کوتاهه؛ مهربون باشیم باهم😁💙زندگی سخت است اما ما به امر الله پایداریم و قوی👌.. الهم عجل لولیک الفرج💐#مردم_مظلوم_فلسطین🇮🇷حجاب یعنی من ارزشمندم و هر کسی لیاقت دیدن من را ندارد:) حجاب یعنی برای خدا تیپ میزنم😍
یعنی انقدر جنبه ها تو این سایت بالاست این نوع تاپیکا باید قفل بشه چون آزادی بیان و احترام به عقاید ...

حواسم نبود قفل کنم اما می بینید ک مشکلی نیست

مردم ما عاشق اهل بیت هستن و اون یه عده جفتک میندازن ترس نداره انقدر که 

باید در راه اعتقاداتمون مثل خود اهل بیت و امام علی استواررر باشیم😊😊

حواسم نبود قفل کنم اما می بینید ک مشکلی نیست مردم ما عاشق اهل بیت هستن و اون یه عده جفتک میندازن تر ...

میدونین عزیزم 

بعضیا افسار گسیخته و بی ادب تر  از این حرفان 

تو همین سایت دیدم روز شهادت حضرت رقیه بهشون توهین کردن 

متاسفانه تربیت خانوادگی ندارن و دنبال بحث و توهینن

به ائمه نباید توهین بشه 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
فعلا پیام شما قلب منو شکوند و فکر کردم مخالفی می بینی ک کسی بی احترامی نکرده ترسو نباشیم و مثل حضر ...

ببخشید عزیزم دیشب بس که توهین و اهانت خوندم دیگه نمیکشیدم❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷

درخواست ممنوع🙏
😔😔😔😔

دیدین که اون تاپیک و 

واسه بی حجابی داشتن یقه جر میدادن 

حتی حرمت شبهای قدر و ائمه رو نگه نمیدارن 

بی فرهنگی و نادانی تا کجا؟؟؟😐

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706