2733
2734
عنوان

شبای قدر دقیقا کی میشه؟

180 بازدید | 16 پست

روز اول ماه رمضون که چهار‌شنبه سوری بود به آسمون نگاه کردم ماه شب اول نبود حلالش‌ پر تر بود من ساعت ۹ شب بود دیدمش ماه روز اول قمری تا ۹ شب قابل رویت نیستش‌ معلوم نیست اول ماه رمضون کی شروع شده که شبای قدر دقیقا کی میشه راست میگن آخر زمان شبای قدر گم میشن

خبری نیست🐊🌵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امشب شب قدر

متوجه مشکل من نشدی من میگم ماه رمضون رو دیرتر شروع کردیم یعنی امشب قدر نیست دیشب یا پریشب بوده چون اولین شب قمری ماه خیلی لاغره و زیاد در آسمون نمیمونه تا ساعت ۹ 

خبری نیست🐊🌵
2740
امشب شب اول قدر 

متوجه مشکل من نشدی من میگم ماه رمضون رو دیرتر شروع کردیم یعنی امشب قدر نیست دیشب یا پریشب بوده چون اولین شب قمری ماه خیلی لاغره و زیاد در آسمون نمیمونه تا ساعت ۹

خبری نیست🐊🌵
متوجه مشکل من نشدی من میگم ماه رمضون رو دیرتر شروع کردیم یعنی امشب قدر نیست دیشب یا پریشب بوده چون ا ...

یه روز دیر تر شروع کردیم هر سال همینه با عربستان باهم نمیگیرن یروز کم میشه

متوجه مشکل من نشدی من میگم ماه رمضون رو دیرتر شروع کردیم یعنی امشب قدر نیست دیشب یا پریشب بوده چون ا ...

سلام، ازگردن ماساقط

متخصصین وقتی میگن، وتاییدمیکنن، گردن اونهاست

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
یه روز دیر تر شروع کردیم هر سال همینه با عربستان باهم نمیگیرن یروز کم میشه

درسته همون عربستانه چون ماه شب اول با ماهی که روز اول رمضان طبق تقویم دیدم همخونی نداشت اینجوری همه دعاها و مراسمات مار رمضون حتی عید فطر همه چی قاطی پاتی میشه 

خبری نیست🐊🌵
سلام، ازگردن ماساقط متخصصین وقتی میگن، وتاییدمیکنن، گردن اونهاست

👍👍

ولی یه تاپیک دیدم یه دعای مجربی برای شب قدر گذاشته بود خواستم انجام بدم یهو یادم افتاد شبای قدر جا به جا شده موندم چی کنم😐 راست میگن آخر زمان شبای قدر گم میشن جا به جا میشن

خبری نیست🐊🌵
2706