2733
2739
ما هم یکشنبه میریم. لباس گرم میبری؟کاپشن یا سویشرت یا تابستونی.. 

هر دوش رو ببر.كت و لباس گرم حتما همراهت باشه. البته ما اگه اكي بشه واسه ارديبهشت برنامه دارم.ميخوام بدونم قيمتا به نسبت پارسال خيلي تغيير كرده يا نه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دوش رو ببر.كت و لباس گرم حتما همراهت باشه. البته ما اگه اكي بشه واسه ارديبهشت برنامه دارم.ميخوام ...

مرسی.حالا اگر کسی جواب نداد من میرم قیمتو اینجا مینویسم. اما کلا خرج ما داره بیش از چیزی میشه که از مردم شنیدیم.  قبلا ترکیه دم دستی حساب میشد به ما رسید فکر کنم گرون شده

2728
مرسی.حالا اگر کسی جواب نداد من میرم قیمتو اینجا مینویسم. اما کلا خرج ما داره بیش از چیزی میشه که از ...

باشه عزيزم.اميدوارم به سلامت بري و برگردي و كلي بهت خوش بگذره.وقتي برگشتي ازت سوالامو ميپرسم

سلام خوبید. ورودی ها رو گرون کردن

دلما باغچه نفری ۱۵۵۰ لیر که بیش از ۳ میلیون تومن میشه.

گالاتا در حال تعمیره نمیدونم راه میدن یا نه.

ایاصوفیه هم فکر کنم حدود ۱۵۰۰ لیر اینا بود.

اب انبار باسیلیکا هم باحاله دیدنیه.نفری ۶۰۰ لیر‌

قبلاها انگار میذاشتن فقط بخش های محدودی رو بازدید کرد. الان میگن همه بخش های هر اثر تاریخی رو باید بلیت بخرید.مثلا دلما باغچه قبلا میشد اداری و سکونتیش رو جدا خرید.الان اجباری کردن بلیت برای کلش میفروشن‌

سلام خوبید. ورودی ها رو گرون کردن دلما باغچه نفری ۱۵۵۰ لیر که بیش از ۳ میلیون تومن میشه. گالاتا در ...

مرسي عزيزم.ممنون كه جواب دادين

واقعا با اين وضعي كه پول ما پيدا كرده سفر تركيه هم براي ايرانيا خيلي گرون درمياد.لعنت به باعث و بانيش

مرسي عزيزم.ممنون كه جواب دادين واقعا با اين وضعي كه پول ما پيدا كرده سفر تركيه هم براي ايرانيا خيلي ...

خواهش میکنم

اره همه ملیت ها راحت بلیت میخریدن اما ایرانی اصلا تو صف بلیت نبود. اینه وضع. اما اگر این بلیت ها رو نگیری و سوغات نخری میشه با هزینه معقول سفر کرد.. 

2738
غذا و هزينه رفت و آمد هم گرون شده؟مثلا يه پرس اسكندر كباب چند لير درمياد؟

هزینه رفت و امد اگر کشتی عادی شهرداری باشه ۶۵ لیر تا جزیره بیوک ادا که گردشیه..۶۵ هم برگشت..تو جزیره هم نفری ۶۰ لیر با اون ون‌های گردشگری.

داخل شهری باید استانبول کارت بگیری هر مسیر اتوبوس حدود ۱۷ لیر.سیستم حمل و نقل عمومیش خیلی خوبه مثل تهران نیست که نشه سوار شد...

تاکسی کلا توریستا سوار نمیشن خیلی گرونه بالای ۵۰۰ لیر اینا.

اسکندر کباب اینا نخوردم گوارشم زیاد خوب نیست ترسیدم.

یه سری غذاهایی مثل کوفته ترکی که در واقع کباب ماهیتابه ای با کیفیت هست نفری ۳۵۰ لیر. استیکای عادی هم همین قیمت تو فروشگاهی مثل کوفته چی رامیز. البته همه جوره داره جای لوکس خب خیلی بیشتره.‌باید قبلش قیمتا رو ببینی. 

همبرگر تو برگر کینگ حدود ۲۲۰ لیر .