2737
2739
عنوان

نیم سکه های مامانم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 42 پست

عزیزم اینها رو منم داشتم.هیچ مشکلی ندارد.ضرب ۸۶هست وقیمتش از بقیه بیشتره.

من ده تا سکه تموم داشتم از اینها.حیف برا خونه فروختم.طلا فروش بالا و پایین انداخت ودر جا خرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عجیب!!!! مال شمام اینطوری بود؟ یا پلمپ شده بود؟

مختلف بود ولی پلمپ شده هامم یکیشون ارزون تر خرید یکیو گرون تر ، چند جا هم بردما 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728
پس نمی ارزه 🙁🙁  اره روشم نوشته بانک ملی

اره ما هرسال زیر قیمت بازار میفروشیم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
پلمپ نبودنش مهم نیست؟!

نه میبری بیرون ۱۰۰میدی وکیوم میکنن 

فقط خط و خش خیلی نداشته باشه 

ببر طلا فروشی نشون بده

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
پس نخرم ازش ولش کن 🤣🤣🤣 

چرا بخر، ببر مغازه، اتفاقا الان مغازه دار، کلی میزنه تو سر مال، از شما فرضا ۲۰ میخره، ولی همون دقیقه شما بخوای ازش بخری ۲۲ بهت میده.

ببر مغازه قیمت بزار، به همون قیمت بخر، کلی به سود تو و به ضرر مامان.

ولی جای دور نرفته، سود تو خونه ی خودتونه

2706