2737
2734
عنوان

کیا اینجا کیپاپرن بیاین

131 بازدید | 30 پست

خوشبختم

من کیدرامرم و تو کیپاپ هم هواسا و سای و توایس و تهیونگ و بنگتنو دوس دارم

طرفدار بنگتنم خدودا ۵ ۶ سال

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.

فقط BTS و ویکوک

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آرمی ها داخل گوگل سرچ کنید BTS vs EXO بزنید سایت اول به بی تی اس رای بدید 100 هزار تا رای عقبیم

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2740
منم

دآرم شرحه شرحه میشم

کی برمیگردن

البت جین برگرده از ماتریکس خارج میشیم😂

D-73😭

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
خوشبختم نه من از شیپ کردن خوشم نمیاد اخه همشون تو موزیک ویدیوهاشون دختر بود    

همچنین بالاخره هرکسی یه سلیقه ای داره ولی داخل کنسرتا و دنس ها شیپ میشن  

آرمی ها داخل گوگل سرچ کنید BTS vs EXO بزنید سایت اول به بی تی اس رای بدید 100 هزار تا رای عقبیم

این رای گیرری های عتیقه هنوزم هس؟؟؟؟؟؟؟؟

من هفتم بودم بود

الان ۲ ماه تا ۱۸ سالگیم مونده  

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.
خوشبختم نه من از شیپ کردن خوشم نمیاد اخه همشون تو موزیک ویدیوهاشون دختر بود    

خداوکیلی بد اتک خوردیم🤣

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
2706