2733
2739

تو جمع خانوادگی نشته بودیم داشتیم فیلم پارسال مسافرت رفته یودیم میدیدم بعد عمه ام گفت بیتا(یعنی من)چه س.ک.س..ی تیپ زده !دیگه همشون گرفتن دست هی اذیت و شوخی میکردن منم می خندیدم چون پایه ام باهاشون ...وحال میکنم از خنده دل درد گرفتم وای یعنی منفجر داشتیم می‌شدیم... 😎

چند دقیقه بعدش پسرا اومدن 

خانما داشتن درباره یه خاطره(درباره یه پسری ودختر ونامزدی خیلی باز شده تر ) درباره همین موضوعات حرف میزدن من جلوی پسر عموم خجالت کشیدم وتعریف میکردن سرم کردم تو گوشی ولی الکی خندیدم ولبخند میزدم 🥴(بازیگر خوبیم ومی تونم حسمو مخفی نگه دارم همه میگن )ولی یکی از فامیلامون که ازش متنفرم بلند گفت چرا بیتا هواست پرت میکنی یعنی من نشنیدم (منظورش بود خجالت کشیدم چرا از این حرفا ) نقطه ضعف منو فهمیده که من بدم میاد تو جمع اینجوری بلند درباره ام یک چیز بگه همیشه اذیت میکنه 

منم بلند گفتم الکی خندیدم حواسم چرا باید پرت کنم دارم می خندم عزیزم من زیادی اروپایی و ملایمم میخندم متوجه نشدی...🙄ارع../:😌 مامانا بابامم خدیدن حمایت کردن گفتن بله دختر ما خاصه خانم با ناز میخنده😏

من متنفرم از این رفتارش

دلم می خواست بگم مرض به تو چه! 😐😡

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چرا فکر میکنی این چیزا برای ما جالبه  قشنگ بعد خوندن تایپکت قیافم شبیه اختاپوس شد

مگه منفتم جالبه گفتم بدم اومده از اون ادم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
چرا فکر میکنی این چیزا برای ما جالبه  قشنگ بعد خوندن تایپکت قیافم شبیه اختاپوس شد

😂😂😂😂 دقیقا گفتم من اینجا چکار میکنم

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
چند تا فامیل دور هم بودند 🙄 اتفاق خاصی هم نیافتاده 

از حرف اون خوشم نیامد 

2706