2733
2734
عزیزم برداشتن رحم خوب نیست. من توده سرطانی داشتم. پزشک منم میگه سنت خیلی کمه موقع عملت خیلی دلم می ...

من ۴۰سالمه ولی خ ناراحتم وچون میخاستم باردار بشم و یدفعه متوجه شدم و خ سریع همه چی اتفاق افتاد هنوزم باورم نمیشه حس میکنم همه هویت و زنونگیمو ازم گرفتن 

من ۴۰سالمه ولی خ ناراحتم وچون میخاستم باردار بشم و یدفعه متوجه شدم و خ سریع همه چی اتفاق افتاد هنوزم ...

وای چه بد چی شد که اینجوری شد برای چی رحمتون رو برداشتید؟!.. بعدا مشکلات هورمونی براتون به وجود نمیاد؟!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه بد چی شد که اینجوری شد برای چی رحمتون رو برداشتید؟!.. بعدا مشکلات هورمونی براتون به وجود نمیا ...

سرطان اندومتریو

چاره ای نبود یا باید زنده موندن خودمو انتخاب میکردم یا رحممو نگه میداشتم

منم ب سرطان اندومتریو مبتلا شدم بعد جراحی شیمی درمانیم داشتین؟

فعلا یه سری داروهای خاص مصرف میکنم.نمیدونم داروی شیمی درمانی هست یانه.

ولی مرتب زیرنظرهستم.

من تخمدان راستمو نگه داشته،ولی همونم داره درگیرمیشه.

فعلا دکترم میگه تابتونم نگهش میدارم ولی اگه مجبورشدم برش میدارم.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2728
فعلا یه سری داروهای خاص مصرف میکنم.نمیدونم داروی شیمی درمانی هست یانه. ولی مرتب زیرنظرهستم. من تخم ...

خدانکنه ان شالله ک دیگه نیاز ب هیچ عملی نداشته باشیم منم تخمدان راستمو نگه داشتم

وای چه بد چی شد که اینجوری شد برای چی رحمتون رو برداشتید؟!.. بعدا مشکلات هورمونی براتون به وجود نمیا ...

چاره ای نبود تومور بدخیم داشتم یکی از تخمدانامو دارم دکترم گف هورمونات با همون یه تخمدان تامین میشه

شماهم شکمت بعد عمل بزرگ شده؟؟

بله

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2740