2733
2734
من لیسانس غیر مرتبط دارم میخام ارشد بخونم اگر لازمه دکترا هم بخونم تا بتونم دفتر بزنم  چکار ...

فکر میکنم باید دکترا تو بگیری تا بتونی دفتر بزنی چون لیسانست غیر مرتبط بوده باید ارشد و دکترا تو پشت سرهم بخونی و مدرکشونو بگیری

بازم مطمئن نیستم...

لطفا وقتی خوراکیم رو بهت تعارف می‌کنم از محبتم سواستفاده نکن و برندار.هیچ چیزی برام مهم تر از خوراکیام نیست 
چجوری میتونم دفتر مشاوره برای خودم بزنم؟ چه مدرکی لازمه؟ تو چه مقطعی؟ تو چه گرایشی؟ میخام فقط مش ...

دفتر مشاوره نیاز به گذراندن دو مقطع مشاوره هست 

و در کل چه برای روانشناسی چه مشاوره نیاز هست یا کارشناسی و ارشد یا ارشد و دکترا تون مشاوره یا روانشناسی باشه 

برای مشاوره دادن می تونید هم مقطع مشاوره داشته باشید هم روانشناسی عمومی یا گرایش های دیگه به جز بالینی 

اما برای درمان فقط باید گرایش تون بالینی باشه 

اما بالینی فقط روان درمانی انجام میده و دارو نمی تونه تجویز کنه و می تونه مشاوره هم بده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دفتر مشاوره نیاز به گذراندن دو مقطع مشاوره هست  و در کل چه برای روانشناسی چه مشاوره نیاز هست ی ...

واحدهای ارشد ۳۲ تا

و واحد۶ای دکتری ۱۸ تاست تو این رشته ها؟

تو پیام نور برای پایان نامه خیلی گیر میدن؟

2728
واحدهای ارشد ۳۲ تا و واحد۶ای دکتری ۱۸ تاست تو این رشته ها؟ تو پیام نور برای پایان نامه خیلی گیر می ...

برای واحدهاش دقیق اطلاع ندارم اما اگر توی گوگل سرچ کنید تقریبی براتون میاره 

و دانشگاه قبولی اگر پژوهش محور باشه معمولا برای پایان نامه سختگیری دارند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
چجوری میتونم دفتر مشاوره برای خودم بزنم؟ چه مدرکی لازمه؟ تو چه مقطعی؟ تو چه گرایشی؟ میخام فقط مش ...

سلام روانشناسی که کلا تو هیچ مقطعی نمیتونه دارو تجوزی کنه اون برا روانپزشکه 

برای مشاوره دادن و کار کردن هم حداقل کمه کمش باید تا ارشد بخونی ینی ۴ سال کارشناسی ۲ سال هم ارشد از همه گزایش ها هم میتونی مشاوره کنی بستگی داره چی بخای

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻