2737
2739

سلام خانما عیدتون مبارک

دختر من ده روزشه تو آزمایش سه روزگیش زردیش ۶بود ممکنه تو این چند روز زردیش بالا رفته باشه 

و شیر خشک چی بهش بدم مناسبتره؟

یه سوال دیگه: موقع شیرخوردن خس خس کردن سینه ش طبیعیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ده روزگی هم باید میبردی چک بشه. بالا نرفته باشه محض احتیاط ببرش فردا باید زردی زیر هشت باشه من کلا تا پونزده روزگی هر دو سه روز ی بار میبردم چک بشه

شیرخشک هم ندی بهتره مگر اینکه شیر نداشته باشی دکتر برای پسر من اپتامیل نوشت

قطره بریز بینیش تمیز کن با پوار

ولی در کل الان چون هنوز مجاری تنفسیش کامل نشده ممکنه خس خس داشته باشه اگر بیست روزگی به بعد و یک ماهگی هم دیدی داره ببر از لحاظ رفلاکس چک بشه

همتا اسم خـودمه♥
ده روزگی هم باید میبردی چک بشه. بالا نرفته باشه محض احتیاط ببرش فردا باید زردی زیر هشت باشه من کلا ت ...

کجا ببرم؟

الان همه جا تعطیله

بیمارستان اطفال یه بار بردم فقط اورژانسش بود کلینیک هاش تعطیل بودن آنقدر بچه مریض آورده بودن که دکتر گفت نباید میاوردی مریض میشه

ببرم همون اورژانس؟

2740

]کجا ببرم؟ الان همه جا تعطیله بیمارستان اطفال یه بار بردم فقط اورژانسش بود کلینیک هاش تعطیل بودن آن ...[/QUOTE]

زنگ بزن همون اورژانس اطفال بپرس دستگاه برای چک زردی دارن یا نه و بعد ببر. منم اتفاقا بردم اورژانس اطفال چون به پنج شنبه جمعه خورد. همسرم رفت وایساد نوبتمون که شد زنگ زد من سریع بچه بردم داخل چکش کرد برگشتیم. 

یا اینکه زنگ بزن مطبای اطفال شهرتون ببین کدوما بازن و دستگاه دارن

در کل همون دکتری که توی بیملرستان برای چکاب میاد خودش بهتون میگه برای زردی بیارین مطب. اونا اکثرا دستگاه دارن. ببر مطب همون.

به هر حال حتما باید چک بشه چون زردی معمولا بالا میره وبرای مغز خطرناکه

همتا اسم خـودمه♥
]کجا ببرم؟ الان همه جا تعطیله بیمارستان اطفال یه بار بردم فقط اورژانسش بود کلینیک هاش تعطیل بودن آن ...

چون تو تعطیلات زایمان کردم اصلا دکتر اطفال نیومد ببینه بچمو

پس زنگ می‌زنم بیمارستان اطفال میبرم بیمارستان 

چون تو تعطیلات زایمان کردم اصلا دکتر اطفال نیومد ببینه بچمو پس زنگ می‌زنم بیمارستان اطفال میبر ...

چه عجیب. 

منم شب نیمه شعبان زایمان کردم  فرداش هم تعطیل بود دکتر اومد 

معمولا تعطیلات هم دکتر شیفت هست

نهایت دکتر هم نبود خودت ببر ازمایشگاه. ازمایش خون بگیر باید زیر ده باشه 

اما سعی کن دستگاه پیدا کنی بهتره بچه اذیت نمیشه

همتا اسم خـودمه♥