2737
2739
عنوان

سلام دوستان واسه شب پانزدهم چله یاسین میخوام ختم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 124 پست
سلام عشق خواهر ببخش همش این مدت با تلخیام اذیتت میکنم ،قشنگم اگه لایق باشم و خدا اصلا صدامو بشنوه دع ...

فدات بشم خواهر گلم ک اینقدر بهم لطف داری ..منم همیشه دعات میکنم حتی وقتی تو ناامید شدی من بازم دعات کردم و دعا میکنم من عاشقت آجی جونم و همیشه آرزوی خوشبختیتو میکنم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعاگوتم التماس دعای ویژه امشب

لایق باشم چشم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
فدات بشم خواهر گلم ک اینقدر بهم لطف داری ..منم همیشه دعات میکنم حتی وقتی تو ناامید شدی من بازم دعات ...

فدات بشم الهی من خیلی خوبه دارمت آبجی نازم خیلی دوستت دارم انشاالله خبر حاجت رواییت زیبای مهربون ،بهش پیام دادم میخوام ی بار دیگه بکشوننش بیرون اصله تو اینیتاش از روزی ک دیدمش فعالیت نداره اونجا پیام دادم سین نزده میگی بعدش چیکار کنم اگه سین نزد سابقه داره اینستاشو از گوشی پاکیده باشه

2731
لطفا برا سلامتی پسرم انشالا حاجتروا باشی

خیلی دعاگوتم خوشگلم اگه خدا صدامو بشنوه البته دعا میکنم پسر گلت سلامت خوشبخت و عاقبتش بخیر باشه ،ابجی عاجزانه عاجزانه درخواست میکنم دعام کن واسه من شه عشقش داره میکشتم هیچ خبری ازس نیی پیامم دادم ج نداد

2740
مررسی قشنگم اگه لایق باشم اگه خدا صوامو بشنوه دعاگوتم خیلب امشب ،خواهری من تو زندگیم سختی کم نکشیدم ...

انشالله به حق این این شب های قدر خدا مهرتو به دلش بندازه و قسمت هم شید❤️

چشم دعاگوتم عزیزم🌻

من به معجزه ها ایمان دارم🌝🧚‍♀️
عزیزم خیلی خوشحالم که امیدتو از دست ندادی 😍❤️  امیدوارم به هم برسید  ممنون منم که خودت ...

ههه تموم شد آبجی اومد پیاممو سین زد گفت اصلا تو رابطم و خوب نیس باهات بحرفم گفتم پس چرا اومدم حسمو بهت گفتم گفتی مشکلی با در ارتباط بودت ندارم گفت اون موقع نطرم این بود الان اینه گفت مزاحمم شی باز مجبور میشم بلاکت کنم حال خودتو حال منو بد نکن گفتم من حالم بده گفت برو خودتو درمان کن و هزار و یک حرف بد دیگه بهم زد خوارم کرد خیلی عوضیه میدونی چرا چون حسمو بهش گفتم گفت مشکلی واسه در ارتباط یودن ندارم انا الان گفت مزاحمم نشو ارزشتو پایین نیار چون بتز بلاکت میکنم خیلی پاپیچ داری میشی خدا کادومو شب قدری بهم داد مرسی ازش جواب دعاهام تهش شد این

ان‌شاءالله زندگی خوب و سبز نصیب دل مهربونت 💖

ههه تموم شد آبجی اومد پیاممو سین زد گفت اصلا تو رابطم و خوب نیس باهات بحرفم گفتم پس چرا اومدم حسمو بهت گفتم گفتی مشکلی با در ارتباط بودت ندارم گفت اون موقع نطرم این بود الان اینه گفت مزاحمم شی باز مجبور میشم بلاکت کنم حال خودتو حال منو بد نکن گفتم من حالم بده گفت برو خودتو درمان کن و هزار و یک حرف بد دیگه بهم زد خوارم کرد خیلی عوضیه میدونی چرا چون حسمو بهش گفتم گفت مشکلی واسه در ارتباط یودن ندارم انا الان گفت مزاحمم نشو ارزشتو پایین نیار چون بتز بلاکت میکنم خیلی پاپیچ داری میشی خدا کادومو شب قدری بهم داد مرسی ازش جواب دعاهام تهش شد این

انشالله به حق این این شب های قدر خدا مهرتو به دلش بندازه و قسمت هم شید❤️ چشم دعاگوتم عزیزم🌻

ههه تموم شد آبجی اومد پیاممو سین زد گفت اصلا تو رابطم و خوب نیس باهات بحرفم گفتم پس چرا اومدم حسمو بهت گفتم گفتی مشکلی با در ارتباط بودت ندارم گفت اون موقع نطرم این بود الان اینه گفت مزاحمم شی باز مجبور میشم بلاکت کنم حال خودتو حال منو بد نکن گفتم من حالم بده گفت برو خودتو درمان کن و هزار و یک حرف بد دیگه بهم زد خوارم کرد خیلی عوضیه میدونی چرا چون حسمو بهش گفتم گفت مشکلی واسه در ارتباط یودن ندارم انا الان گفت مزاحمم نشو ارزشتو پایین نیار چون بتز بلاکت میکنم خیلی پاپیچ داری میشی خدا کادومو شب قدری بهم داد مرسی ازش جواب دعاهام تهش شد این خدا مشکلش یا من چیه ته همه دعاهام همینه همش 

2706