2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

براماقبل عید کل کارمون کرده بودیم

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
برا من تازه تموم شد. مخصوصا وقتی بچه داری خیلی سخت تره .

خوبه تموم شد. برای من هررررگز تموم نمیشه. نه اینکه بگم بیشتر از شما کار میکنم ها، نمی‌دونم چرا نمیتونم تمومش کنم.

اصلا نمی‌فهمم یه عده میگن کار ندارم، حوصله‌م سر رفته! چطور ممکنه آدم کار نداشته باشه؟

2740
خوبه تموم شد. برای من هررررگز تموم نمیشه. نه اینکه بگم بیشتر از شما کار میکنم ها، نمی‌دونم چرا نمیتو ...

خب مثلا چکار می‌کنی الان ؟

من از صبح یکسری برنامه تو ذهنم دارم و طبق اون انجام میدم .

تموم نمیشه چون همه ی اعضای خانواده به مادر بیچاره کمک نمیکنن 

بقیه یریز بریز بپاش دارن زنه بیچاره باید بشوره و بسابه

خواهر شوهر بزرگه م معتقده کار خونه اصلا خستگی نداره 😐

یکم به زندگیش توجه کردم دیدم شوهرش ساعت دوازده پامیشه چای میزاره صبحونه آماده میکنن و با دوتا بچه هاش میخورن و خواهر شوهرم در خواب ناز بسر میبره 😐

بچه ها لباس کثیفاشون جدا میکنن و هرکدوم میندازن لباسشویی و در نهایت اتو میزنن میزارن توی کمد هاشون 😐

بعد از خوردن صبونه پسره ظرفای صبونه میشوره😐شوهره درختا رٌو آب میده 😐دختره خونه جارو میزنه 😐

و خواهرشوهرم همچنان خوابه 

ساعت چهار عصر ازخواب دل انگیزش پا میشه دوش میگیره آرایش میکنه تهش عصر میشه شوهره میره خونه باباش 

بچه ها می‌رن خونه دوستاشون خواهر شوهرمم میاد خونه باباش 

هرکی همونجا که هست یچیزی میخوره 😐

یعنی خونه شون فقط یک وعده پخته میشه اونم صبحونه ست 

شبشم که ساعت دوازده همه شون برمیگردن دختره گردگیری میکنه پسره میره اتاقش شوهرشم میره سرویس بهداشتی حموم مو میشوره 😐خواهر شوهرمم روتین پوستیشو انجام میده 😐

باور کنییید یاوووور کنید دوازده ساله عروس این خانواده م و تمام این دوازده سال روتین زندگی خورهر شوهرم به همین منوال بوده 🤣تهشم میگه خانوما الکی ناز میکنن کار خونه زیاده والا خونه کار نداره خستگی نداره 😬😬😬😬

اونوقت من یروز خونه رو جارو نزنم به لطف اعضای خانواده خونه میسه اشغال دونی 😬

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
خوبه تموم شد. برای من هررررگز تموم نمیشه. نه اینکه بگم بیشتر از شما کار میکنم ها، نمی‌دونم چرا نمیتو ...

منم همین طورم روزی 8ساعت بیشتر در حال تمیز کاری هستم 

نمونه امروز از 8صبح بیدار شدم الان نشستم و هنوز پذیرایی و اتاقا ترکیده 

علتشم شوهرمه که کثیفه 

خدا مادرش رولعنت کنه و تو گور بلرزه که بهش بهداشت رو یاد نداده 

واقعا اینجوریه؟ 😳 مگه میشه...

باور کن منم عین شما روزهای اول با دیدن خواهرشوهرم  همین قدر متعجب بودم 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2706