2737
2734
عنوان

غسال خانه .....❤️❤️🌹

1100 بازدید | 47 پست

خب بچه ها سلام 

اول اینو بگم که نی نی یار اجازه داده داستان هارو بزارم 

رمان نیست کاملا واقعیه 

اگه فکر میکنین داستان حس منفی داره یا می‌ترسین یا اذیت میشین تایپیک رو ترک کنین 

داستان راجب کسی هست که سوخته 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گذاشتی لایک کن

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

لایک کن بیام بخونم گلی

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2740

2706