2733
2739
عنوان

میخایم عروسی بگیرم تو یه تالار تشریفاتی فقط عصرونه بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه کاریه این همه جا ب جایی یکدفعه تو همون خونه بگیرید 

این کارم کنیم باز یسریا صداشون درمیاد میگن آره دختر فلانیو دیدی عروسیشو خونه گرفتن..برای من حرفاشون مهم نیس ولی برای خانواده م چرا..به من باشه یه جشن جمع و جور میگیرم بعد میریم مسافرت

2728
لنت بهشون همه چیو گرون کردن آدم نمیتونه نفس بکشه بخدا،من تالارای ازدواج آسانم نگاه کردم تو دیوار ولی ...

نه عزیز من با  ازدواج آسان عروسی گرفتم واقعا کمتر درمیاد 

ولی میدونی چجوریه مثلا میری قرارداد میبندی اون بعد چندتا آرایشگر و تالار و آتلیه و اینا میگه فقط میتونی از بین همونا انتخاب کنی 

یه سر برو دفاترشون 

یه چرخی بزن ببین اگه برات به صرفه تره همونجا قرارداد ببند

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
این کارم کنیم باز یسریا صداشون درمیاد میگن آره دختر فلانیو دیدی عروسیشو خونه گرفتن..برای من حرفاشون ...

با این روش حرف برات در میارن که ببین چقدر برو بیا کرد ک ارزون بیوفته براشون و عصرونه چه صیغه ای به و...

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
نه عزیز من با  ازدواج آسان عروسی گرفتم واقعا کمتر درمیاد  ولی میدونی چجوریه مثلا میری قرا ...

خوشبخت بشی عزیزم..چقدر خوب پس اونجا هم یه سر  میریم حتما..مرسی گلم

2738
چی بگم والا حرف و حدیث همیشه هست دیگه

بله هست پس اهمیت نده و یا کلن تو تالار بگیر بدون شام یا تو خونه بگیر با شام

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
تو یه شهری اینجوری عروسی میگیرن فقط به صرف میوه و شیرینی دعوت میکنن که به نظرم اصلا جالب نیست اولین ...

درسته،اگه بخاطر هزینه ش نبود اینکارو نمیکردیم ولی حتما تعداد مهمونامونو کم میکنیم بازم باید هزینه هارو با تالاری که قرارداد میبندیم برآورد کنیم ببینیم خدا چی میخاد برامون