2737
2734

سلام دوستان خوبین..به نظرتون برای ۲۰۰ نفر مهمون عصرونه بخوایم عصرونه بدیم داخل تالار با میوه و شیرینی چقد در میاد،حالا اگه عصرونه رو فاکتور بگیریم یه پذیرایی ساده داشته باشیم با شمع آرایی و اینکه شام هم خونمون بدیم مثلا من مدنظرمه شام سفارش بدیم مثلا زرشک پلو با مرغ کلا چقد باید هزینه کنیم هرکی تجربه داره یا اطلاعی داره بگه ممنون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

تالار مراسم عقد دارید؟

اگه ن خیای ایده جالبی نیست

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

یه تالار ارزون پیدا کنین شامو همونجا بدین 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

اسی عروسی بدون ولیمه اصلا عروسی نیست

به نظرم جای پول تالار همون بزار برای شام 

تو خونه عروسی بگیرید البته اگر میشه 

یا نهایتا تعداد مهمونا را کم کن یک رستوران رزرو کن با شام 

من اول بهمن رفتم رستوران 

۱۵۰ قیمه و قورمه سبزی بود

۲۵۰ کوبیده 

همین یادمه. 

2706