2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا به پدر و مادرتون خیر بده که این کار و انجام دادن

کار شما پیش خدا خیلی با ارزشه

این اقا پسری ک شما میگید زندگی ناخوشایندی داشتن و الان در سن نوجوانی بلوغ کلی تغییر و تحول هستن

تو این سن ادم با پدر و مادر واقعی خودشم درگیر میشه

شما رفتار خوب خودتون رو ادامه بدید

مطمئنا ایشون چندسال دیگه پشیمون میشه 

خشمِ بیش از حد گرفتن ، وحشت آردو لطفِ بی‌وقت ، هیبت ببرد! ›‹ نه چندان درشتی کن ك‌‌ از تو سیر شوند ؛و نه چندان نرمی ك‌‌ بر تو دلیر شوند :)!🔏'🌱›
وای تو رو خدا نگو اینجوری چه فرقی داره بعدشم این پسر دوست بابام بوده که بعد فوت پدرش مامان بابای من ...

میدونم عزیزم این بچه پدر و مادر دار بوده و سر سفره پدر و مادر هم بزرگ شده منظورم ب برادر شما نبود چون اون نوجونه تحت تاثیره دوستاشه و محیط جامعه. ب خیال خودش میخواد مستقل شه تا یه وقت بار اضافه نباشه

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2742

تاحالا به عنوان یک خواهر باهاش حرف زدی که از کارایی که مادر پدرتون برای اون و خودتون کردن تعریف کنی؟

به حالت دعوا منظورم نیست 

خود من ی زمانی از پدر و مادرم متنفر میشدم و همش جر و بحث ولی خواهرام باهام حرف میزدن و دونه دونه به یادم میوردن که چقدر پدر و مادر خوبی داریم که باعث میشد پشیمون بشم از حرفایی که زدم و احساسی که اون لحظه نسبت بهشون داشتم

خیلی اوقات ادم فکر نمیکنه یا خود به خود نمیخواد که فکر کنه ولی نمیشه همینشکلی رهاش کرد باید بهش گفت و یاداوری کرد بهش

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2740
به فامیلاش بگین بعدا بره  یه وقت شر نشه  واقعا خدا خیرتون بده تو این زمونه واقعا کار بزر ...

فامیلاش بیخود میکنن اونا کاره ای نیستن چطور اون موقع میگفتن ما نمیتونیم نگهش داریم بره پرورشگاه اصن بره بمیره

حالا بیان چرت و پرت بگن

کاری ب ایشون ندارم نظرم در مورد بچه های پرورشگاه بود وگرنه پسر 18ساله تحت تاثیر جو دوستاش شاید این ر ...

ببین این اصلا دوست و رفیقی نداره

با هیچکس حرف نمیزنه همش تو تنهایی خودشه

البته اخلاق منم تقریبا این مدلیه 

ولی این واقعا داره لج میکنه داره اذیت میکنه

میدونم عزیزم این بچه پدر و مادر دار بوده و سر سفره پدر و مادر هم بزرگ شده منظورم ب برادر شما نبود چو ...

اره منم حس میکنم تو خانواده ما حس اضافه بودن داره

شاید حس سربار بودن داره مخصوصا الان تو این سن اوج غرورشونه 

منم حس میکنم نمیتونه خودش رو عضوی از ما بدونه و حس میکنه اضافه‌س

ولی خب چجوری بهش بفهمونیم اشتباه میکنه

2706