2733
2734
عنوان

شوهرم توقع داره من سحری نخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 8080 بازدید | 141 پست
بگو روزه بگیرم سحری و افطار بهم استرس ندی با خیال راحت غذام رو بخورم اصلانم لاغر نمیشم

همینوبگو 

اخه این استرسی که میکشه یا گرسنگی بیجایی که بخاطر بی سحری بودن تحمل میکنه بدتر ضعیفش میکنه که!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باردارم خودم روزه نمیگیرم حالمم خیلی بده شوهرم بیچاره بیشتر شبا بدون سحری روزه میگیره به منم چیزی نمیگه 😢😢😢

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2731
منم مثل شما همش باید حواسم باشه بقیه بیدار نشن  قبل از اینکه همسرتون بخوابه یه چیزی بخورین که ...

آخه چون شام میخوریم دیگه میلم نمیشه موقع خواب بخورم آدم انقدر مواظبه سروصدانشه گوشت تنش آب میشه

همینوبگو  اخه این استرسی که میکشه یا گرسنگی بیجایی که بخاطر بی سحری بودن تحمل میکنه بدتر ضعیفش ...

دقیقا 

بعد استرس داشته باشی غذا بخوری معده درد میگیره 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2738

شوهر من صبحا میخواد بره سر کار برق روشن می‌کنه ،سشوار میکشه،فرت و فورت می‌کنه خلاصه کلی سر و صدا می‌کنه انگار نه انگار منو بچه خوابیم،در صورتیکه من صبح بخوام برم سر کار،اون خواب باشه اصلا سر و صدا نمیکنم،فوقش نور لازم داشته باشم با نور گوشی کارمو میکنم،کلی با خنده و شوخی بهش تذکر میدم خودشم کلی اظهار پشیمونی می‌کنه ولی باز همون اش و همون کاسه،انگار بعضیا دست خودشون نیست با سر و صدا کارشون میکنن

قبول باشه .خوش به احوالت که با این وجود بازهم روزه میگیری .خدا با بهترینا برات جبران کنه

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2706