2733
2734
عنوان

بنظرتون چیکار کنم؟

63 بازدید | 11 پست

من امسال کنکوریم دارم میخونم ولی خانوادم اصلا به من توجه نمیکنن 

صدای تلویزیون همیشه تو خونمون زیاده 

خونمون کوچیکه من اتاقمم درش رو به روی پذیرایی 

مامان و بابام با تلفن بلند حرف میزنن باهم بلند حرف میزنن 

خواهر و برادرام یکسره مزاحمم میشن 

بابا و مامانم مهمون میخاد بیاد راش میدن مهمون دعوت میکنن 

دامادمون میخواد بیاد خونمون بمونه چند هفته 

اکثر شبا داداش دیگم و عروسمون شبا میان خونمون تا دیر وقت تلویزیون روشنه خوابم نمیبره خوب صبح چجوری صبح پاشم

بخاطر مشکل معدم سالن مطالعه نمیتونم برم اذیت میشم تازه ساعتش به من نمیخوره من شب زود می‌خوابم صبح زود پا میشم چون شبا مغزم نمی‌کشه 

دارم دیونه میشم از دستشون چیکار کنم بنظرتون

نگید با خانوادت صحبت کن که صد بار کردم مثل اینه که با دیوار حرف بزنی 

تروخدا یه راه پیشنهاد بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو کتابخونه

من خودم تو یه خانواده پر جمعیت بودم از سال دوم دبیرستان تا ۲۲ سالگی کتابخونه میرفتم رتبه هام تو کنکور دو رقمی شد هم کارشناسی هم ارشد

خیلی وقتا از ساعت ۸ صبح میرفتم تا ۸ شب

2731

یا مجبوری بری کتابخونه یا بری خونه دوستت اگه بشه

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
برو کتابخونه من خودم تو یه خانواده پر جمعیت بودم از سال دوم دبیرستان تا ۲۲ سالگی کتابخونه میرفتم رت ...

مشکل معده دارم نمیتونم معدم با صدای بلند هضم می‌کنه غذا آبروم می‌ره همه نگام میکنن میخندن یبار رفتم  

2738