2737
2739
عنوان

درآمد خودتون و همسرتون چقدره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 72 پست
من نمیدونم شوهرم چقدر درآمد داره بهم نمیگه منم خانه دارم 

جدی چرا نمیگه ؟ من که. نمیذارم شوهرم ازم. یه چیز پنهون کنه خودشمتو روز حقوق عکس میزنه از واریزی میفرسته برام 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر ندارم خودم معلمم ۱۰ تومن

چند سال سابقه دارین

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
چرا خودت هم کار  نمیکنی عزیزم؟ و یا اینکه همسرت باید شغل دوم داشته باشه

کاری پیدا نمیکنم

معلما معمولا شغل دوم دارن همشون

الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم... بعدش فوتت کنم خاموش بشی هرهر بخندم:)🖤🚶‍♀️️
2728
همسر منم زمین زیاد داره از پدرش ارث رسیده اما هیچ سودی واسمون نداره نه میفروشه چیزی بگیریم نه استفاد ...

زمینارو بسازید اگ میشه مسکونی بشه . اگرم نه همه رو بفروشید با پولش یه مغازه بهرید اجاره بدین

2740
جدی چرا نمیگه ؟ من که. نمیذارم شوهرم ازم. یه چیز پنهون کنه خودشمتو روز حقوق عکس میزنه از واریزی میفر ...

بعضیا ذاتا درآمد رو نمیگن عزیزم

بحث اجازه دادن یا ندادن خانومه نیست

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
گاهی میره اسنپ چیش خنده داشت گیسو    یکساله بیکار شده وگرنه شرکت نفتی بود ۳۵ هم حقوقش بود& ...

فدات شم انشالله دوباره میره جای خوب سرکار

اخه گفتی ۲ تومن با خودم گفتم چیه مگه

حواسم به اسنپ نبود

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
مال ما خیلی سود داره سالانه. چرا نداره؟

ببین زمین کشاورزی ما برنج و اینا کشت میکنیم دست کسیه واسمون میکنه بعد می‌فروشیم بقیه رو هم میخوریم دیگه برنج نمیخریم

۳۰ تومن اینا دستمون میاد سالانه 

باغ هم پرتقال می‌فروشیم ۵ ۶ تومن هرسال 

شایدم بیشتر

الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم... بعدش فوتت کنم خاموش بشی هرهر بخندم:)🖤🚶‍♀️️
کاری پیدا نمیکنم معلما معمولا شغل دوم دارن همشون

اره شغل دوم کاش داشته باشه

تو فروشگاه های معتبر اگر اشنا داشتی برو صندوق دار شو

ولی اول از امنیت اونجا مطمئن شو

2706