2733
2739

سلام تو سایت دیدم نوتروژینا خوبه ،مدل زرچوبه‌ اش گرفتم ولی جوشام بیشتر شده، تازه خوب شده بودنا دو سه تا موندت بود فقط الان شده پر از جوش ریز و درشت‌ فک کنم دو یا سه هفته هس استفاده میکنم ، صابون خوب برای جوش معرفی کنید دیگ با فوم و ژل جوشای لعنتی من نمیره

صابون ژل رویال شرکت آواطب 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منم خریده تر زدخ شد به صورتم صابون گوگردی بخر روزی سه بار بزن یه هفته ای میره بعدش حتما ابرسان بزنیا ...

من پوستم زود خشک میشه و حساسه، صابون گوگرد خشکش نمیکنه؟

صابون که بدتر میکنه 

صابون مثل وایتکس چربی مفید پوست ازبین میبره بدتر جوش میژنی

فوم شستشو ملایم مناسب پوست بزن هرچیژی که اینجامیگن نباید بزنی شاید براپوست اون خوب پوست تو نه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باش ممنون، شما خودت استفاده کردی؟ بعد چند وقت جوشا رفت

عزیز من کرم ژل رویال میزنم با صابون ش که قبل وبعد کرم باید شسته بشه 

خیلی عالی بوده 

اگر میخوای بیشتر راهنمایی کنم میتونی باهام تماس بگیری راهنمایی کنم 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2706