2737
2734
عنوان

کیا 3یا4تا دختر دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 50 پست
من ۳تا دارم چهارمی هم توراهه اصلا هم ناراحت نیستم فقط اگه دختربزرگم سالم می بود خیلی خوب می شد

چه میشه کرد خدا منو ببخشه که چند وقت پیش همش میگفتم خدایا من دوتا دختر دارم 

اگه مصلحت ت دختر بود کاش یه هم دونه میدادی ن دوقلو که بشم 4تا 

لااقل میشدن 3تا دختر 

خدایا منو ببخش من بنده ی بی عقلی هستم دعا میکنم فقط سالم و صالح و خوش روزی باشه 

الان که همه میفهمن همش داریم حرف می‌شنویم و خیلی بهمون سخت میگذره یجوری انگشت نما شدیم امیدوارم همه چی عادی بشه برامون ولی واقعا هرچه قدر عاقلانه فکر میکنیم که حرف مردم مهم نباشه ولی الان شدیم سوژه ی عام و خاص و غریب و فامیل 

خدایا حکمت ت رو شکر 

کمک مون کم که حرف اطرافیان کمتر اذیت مون کنه و لااقل به خودمون ناراحتی وارد نکنیم 

خدایا شکرت بابت همه چی .💚
پس حتما مامانت ۱۲سالگی ازدواج کرده . برگام 

مامانم ۱۴ سالگی ازدواج کرده ۱۶ سالگی من و بدنیا اورده و خواهرم و ۱۸ سالگی اون یکی خواهرم و ۲۴ بردارم و ۲۷ سالگی

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم ولی خودم و همسرم دیروز. تو دید و بازدیدامون خیلی حرف شنیدیم  یه ذره از نظر روحیه حساس ...

عزیزم به حرف بقیه اصلا اهمیت نده خواست خدا بوده که دخترعطا کرده ما یه پسرهم داریم ولی دخترامون ازپسرم باادب تر هستن

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
چه میشه کرد خدا منو ببخشه که چند وقت پیش همش میگفتم خدایا من دوتا دختر دارم  اگه مصلحت ت دختر ...

عزیزم فقط دعاکن خداوند فرزند صالح وسالم عطا کنه ما یه دخترداریم که ۱۳سالشه مشکل ذهنی داره حتی کارهای شخصی اش هم به عهده منه الان باردارم شوهرم خیلی ناشکری میکنه میگه کاش پسر می بود ولی من اصلا برام مهم نیست پسرباشه ومریض چه فایده پس راضی باشیم به رضای خدا البته دوتازبچه های همسرم هستن مادرشون فوت شده

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2742
دقیقا مگه اسباب بازیه که چهارتا چهارتا میارن؟

عزیرم ۴ تا رو با هم‌که نیاورده. سومی دوقلو شده. وگرنه همون ۴ تا هم چیز عجیبی نیست خداییش. چرا از شنیدن ۴ تا بچه اینقد تعجب میکنین.

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
من دارم ولی خودم و همسرم دیروز. تو دید و بازدیدامون خیلی حرف شنیدیم  یه ذره از نظر روحیه حساس ...

خب نباید بذاتون‌مهم باشه.

از نظر من کلا ۴ تا بچه از یک جنس کلا سخته فرقی نداره هر ۴ تا دختر باشه یا هر ۴ تا پسر. 

وگرنه کلا ۴ تا بچه داشتن چیز عجیبی نیست. به نظر من‌پدر و مادر اگر اعصابشو داشته باشن ۴ تا سختی به اون صورت نداره. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن