2733
2739

برای ترمیم معدل پول لازم دارم پیش بینی کرده بودم بخاطر همین پس‌انداز کرده بودم ک این ماه ب مشکل نخورم اما دیشب انقد بددندون درد گرفتم ک مجبور شدم خرج دکتر و دارو کنم الان فقط 100 تومن دارم چیکار کنم از دوست پسرم قرض کنم زشت نیس؟ما چهار ساله باهمیم و قصد مون ازدواجه چجوری بگم ک بد نباشه

از پدرت بگیر

خودت میدونی ولی حس خوبی ندارع یکم

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس پسر من فقط برام خرج میکنه عروسک و لباس پول و تجربه ندارم

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2731

اگه واقعا هیچ کس دیگه نیس ازش قرض بگیری

بگیر دیگه چاره ای نیس

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

شغلش چیه؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
از پدرت بگیر خودت میدونی ولی حس خوبی ندارع یکم

پدرم نمیده پول دارومم خودم دادم 😕کلا ماهی 500 تومن میدن بهم که کلا هزینه هامو با اون سر کنم خرج درس و کتاب و دکتر و لباس و خلاصه همه چیز

2738
سربازه فعلا

پس نگیرازش  زشته سرباز هیچی نداره

پدرم نمیده پول دارومم خودم دادم 😕کلا ماهی 500 تومن میدن بهم که کلا هزینه هامو با اون سر کنم خرج درس ...

یعنی چی با پدرت صحبت کن اگر وضع مالیش اوکی نیست بازم ماهیانه نده ولی الان فرق میکنه از مادرت یا خواهرت بگیر

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤
یعنی چی با پدرت صحبت کن اگر وضع مالیش اوکی نیست بازم ماهیانه نده ولی الان فرق میکنه از مادرت یا خواه ...

پدرم وضع مالیش اوکیه هر کی از دور ببینه خونه زندگی ما رو غبطه میخوره اما خب...برا من نداره یعنی نمی‌ده خیلیم سعی کردم اوضاع رو عوض کنم اما موفق نشدم دعا کنین امسال قبول شم بتونم مستقل شم

پدرم وضع مالیش اوکیه هر کی از دور ببینه خونه زندگی ما رو غبطه میخوره اما خب...برا من نداره یعنی نمی‌ ...

انشالله قبول میشی عزیزم❤

2706