2737
2734

دوستان توهمین ماه رمضونی روضه بگیرم  خوبه؟

توروخدا اگه کسی حاجت گرفته ازش میشه بگه؟

😭😭😭😭😭😭😭

منم دعا کن

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند روز نذر کن نماز حضرت علی اصغر رو بخونی ساده هست فقط تو قنوت ۳ کلمه باید بگی بنظرم سرچ کن. مثلا ۱۴ روز یا ۴۰ روز

تو این مدت بعد از نمازت یه زیارت عاشورا بخون هدیه کن بهشون و سعی حتی اگه شده کم یه قطره اشکی هم بریزی

ان شاءالله جواب بگیری با خیر

یه بنده خدایی به این طریق حاجت مهم گرفته بود

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
چند روز نذر کن نماز حضرت علی اصغر رو بخونی ساده هست فقط تو قنوت ۳ کلمه باید بگی بنظرم سرچ کن. مثلا ۱ ...

من فزصتم کوتاهه نمبتونم ۴۰ روز😭 الانم امروز پریود شدم

یعنی اون ادم بعد چه مدت حاجت روا شده بود؟

من فزصتم کوتاهه نمبتونم ۴۰ روز😭 الانم امروز پریود شدم یعنی اون ادم بعد چه مدت حاجت روا شده ب ...

شده بود

اگه میتونی ۱۴۰۰۰ صلوات نذرشون کن بفرست

اینم نتونستی

چندتا روضه نذر کن شب جمعه بده براشون بخونن 

2740
 حتما شب جمعه باید باشه؟😥

یه خانمی بهم گفت من این کار رو کردم حاجت گرفتم ۷ تا شب جمعه دادم براشون روضه خوندن

شما نگاه کن اگه شرایط نداری مثلا ۳ تا هفته بده روضه بخونن حالا تو زمانی که شرایط داری

ان شاءالله به حل مشکلت نظر کنن

یه خانمی بهم گفت من این کار رو کردم حاجت گرفتم ۷ تا شب جمعه دادم براشون روضه خوندن شما نگاه کن اگه ...

۳ تارو شاید بتونم اما ۷ تا نمیتونم😭 نه هزینه اشو دارم  نه   مهمونی ندارم بیاد روضه ام  خونه امونم خیلی کوچیکه

یعنی اگه ۳ روز بگیرم حاجت روا نمیشم؟,😭

انقدر تردید نکن انجام بده غصه نخور از دیگران ک سوال میکنی یعنی شک داری اعتمادت کمه

دلم شکسته میدونی قطع امید کردم  میدونی؟  غریبم میدونی؟   جز خدا کسی رو ندارم میدونی؟  خداهم ازم روی برگردونده

2706