2737
2739
عنوان

امشب شب قدر حاجت بگین همه در حق هم دعا کنیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

التماس دعا

اگه پیاممو دیدین برام دعاکنین عشقم برگرده

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2742
هر کی دوست داشت واسه منم دعا کنه وضع مالی مون خوب نیست شوهرم بیکاره آبروم در خطره

ان شاءالله تا آخر ماه مبارک به فضل الله یه شغل خوب با درآمد مکفی روزیش بشه و ورق زندگیتون بچرخه به سمت آرامش و خوشبختی

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

دوستان انشالله همتون حاجت رواربشین🤲🤲🤲🤲

لطفا دوست داشتین منم دعا کن،واقعا ازرلحاظ روحی

احتیاج دارم ازمونواموزگاری رو قبول بشم،،دعا کنین لطفا

از کسی که خوشم میاددمیدونم اونم حس داره ،راهای رسیدنمون هموار بشه ،امسال به هم برسیم🙏🙏🙏💚💚💚🥺🥺🥺🥺🥺🥺🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💚💚💚💚💚

2740
دعاکنین روزیمون زیادبشه خونه دارشیم گرفتاریم به امام زمان خداخیرتون بده زندگیتون پرازارامش وسلامتی ب ...

بحق این ماه مبارک که تمام گرفتاری های مالی تون رفع بشه به نیتت صلوات فرستادم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود

الهی ب حق این شب عزیز همه حاجت روا شین 

منم دعا کنین بختم باز شه وازدواج موفقی داشته باشم

امسال سال سرنوشت سازیه برام...حالا که داری میخونی...از ته دلت یه صلوات برا اجابت خواسته دلم بفرست...مرسی مهربونم...
2706