2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما شماهم بچه داری؟من پراز نفرت هم شدم دیگه تحمل ندارم حتی نگاهشون کنم

اخ اخ منم نفرت دارم که چشم توچشمشون کنم اینقد عذاب میکشم میبینمشون ولی چکارکنم که باید ادامه داذ اره بچم دارم

2728
۱۶ ساله با اینجور آدمایی رفتو آمد کردم واقعا بدنم فرسوده و روحم زخمی شده ولی چاره ای ندارم

منم ۹ ساله 

هر روز دارن بهم میگن چاق شدی

این بار بهتر شدی 

چه قدر خوب شدی لاغری بیشتر بهت میاد  

این لباس لاغر نشونت میده ......

دیگه امسال و نمیکشم

2738
منم ۹ ساله  هر روز دارن بهم میگن چاق شدی این بار بهتر شدی  چه قدر خوب شدی لاغری بیشتر ب ...

بگو خودم تمامی این موارد رو می‌دونم و تو خونه آینه داریم و خودم متوجهم نیازی به گفتن شما نیست

بگو چقدر خوبه که راحت در مورد ظاهرم اظهار نظر می‌کنین، من به خودم اجازه نمیدم در مورد ظاهر کسی وقتی ازم نپرسیده نظرمو بگم، آخه به من چه که کی چه شکلیه

خودتو مخاطب قرار بده دیگه از این حرفا نمی‌گن

بگو خودم وقتایی که چاق یا لاغر میشم رو میفهمم نیازی به گفتن شما نیست

یا هم از اطرافیان خودت کسی رو بگو مثلا بگو مامان خودم هم اینجوری میگه دیگه بهش گفتم میشه لطفا راجع به ظاهرم نظر ندی

چرا باید وضعیت مالی شون رو تو چشم شما بکنن؟ اونا یه عمر کار و زندگی کردن چرا باید شرایط خونه و زندگ ...

خیلی توضیحش طولانیه

اونقدرها وضعشون آنچنانی نیست بیشتر اهل نشون دادنن

پدرشوعرم اول ازدواج هر چی میخواستیم بخریم میگفت لازم ندارین. اما من خداروشکر گوش ندادم 

2706