2737
2739

خیلی سخته واقعااا درکت میکنم

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خيلي چاق شدم متاسفانه

عيد ديدني رفتم خونه جاري 

همين مونده بود جاري بهم گير بده كه چاق شدي 

البته خيلي غير مستقيم گفت ، طوري كه من نميتونستم جواب بدم

با خودم عهد بستم يه جوري خوش هيكل شم كه ج ر بخوره از حسادت 

😎😎😎😎

من یه بار خونه خواهرشوهرم رفتیم 

بهم میگفت خجالت نمیکشی شکمت بزرگه و مجبوری لنگ باز بشینی😐

بعد از زایمانو اینا پرسید گفتم طبیعیم گفت خجالت نمیکشی قراره پاهاتو باز کنی جیغ بزنی😐😐😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط باید شوهرت مثل خودت این موضوع رو می‌فهمید و اون‌موقع اذیت نمیشدی

اصلن متوجه نیست با وجود تمام بی اعتنایی هاشون حتی با دورترین فامیلش هم که باهاش کات کردن تو فضای مجازی رابطه داره.

من خيلي چاق شدم متاسفانه عيد ديدني رفتم خونه جاري  همين مونده بود جاري بهم گير بده كه چاق شدي ...

اگر تپل خوش هیکلی بعید نيست همین الانم حسودیتو کرده باشه

ادما تا نسوزن دهنشون باز نمیشه مطمعا باش

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2740
من یه بار خونه خواهرشوهرم رفتیم  بهم میگفت خجالت نمیکشی شکمت بزرگه و مجبوری لنگ باز بشینی😐 ب ...

بگو نه  عزیزم چون قراره  مادر بشم بچه مو به دنیا بیارم و عاشقش بشم از کسی خجالت نمیکشم. 

بگو نه  عزیزم چون قراره  مادر بشم بچه مو به دنیا بیارم و عاشقش بشم از کسی خجالت نمیکشم.&nb ...

دقیقا همینو بهش گفتم 

چون بچم دختره حسادت کرده چون دلش دختر میخواد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلن متوجه نیست با وجود تمام بی اعتنایی هاشون حتی با دورترین فامیلش هم که باهاش کات کردن تو فضای مجا ...

خب یه کاری کن متوجه بشه با قطع رابطه بدتر توپ میفته تو میدون تو تقصیرارو میندازه گردنت سعی کن بری جاهایی اذیتت میکنن یه کاری کنی شوهرتم متوجه شه والبته جوابایی که بهشون میخای بدی جلو شوهرت نده مثلا میرین ظرف بشورین اونجا بگو 

2706