2737
2734

بچه ها من با یکی یه ساله دوست شدم و خودم ۱۹ سالمه و موندم پشت 

اولاش که همیشه بحث و دعوا داشتم که چرا من رو نمیبینه و تایمی برام نمیزاره چند روز پیش خودم دیدم با چشم خودم که چقدر شلوغه و کار میکنه چون هم دانشگاه میره و هم پاره وقت تو رستورانه

یه دختری هستش خیلی خیلی باکلاس و دانشجو پزشکی و همشم میره رستورانی که این بنده خدا هست . همو هم فالو کردن و فالوئرای دختره هم زیاده ۳۰۰۰ تاس و کلی عکس و استوری خوشگل میزاره تیپش خیلی قشنگه و دانشجو دندانه . خیلی نگرانم خیلی اندازه یه دنیا 

دختر قد بلند سبزه و توپر هست برعکس من که قدم کوتاه تره و لاغری همشم از استرسه 

خیلی میترسم کابوسم شده این دختر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس، دختر دندانپزشک نمیره با پسری که تو رستوران کار میکنه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2731
2738
چرا شما دخترا خودتون رو با این کارا تحقیر میکنین پسری که میترسین بخاطر یکی دیگه بره اصلا نباید وقتتو ...

میترسم چون به شدت اعتماد به نفسم پایینه

همش فکر میکنم زشتم و اصلا خودمو دوست ندارم 

تو جمع هم که هستم دلم میخواد صورتمو بگیرم و عضلات صورتم میگیره 

خیلی نگرانم

😬 مگه فقط همون دختر خوشگله که میترسی، بزار یه واقعیت رو بگم دختر خوشگل با تحصیلات بالا و پول دار، ز ...

اروم شدم😂

خب ببین این دختر میره به نظرت با دوست پسر من ؟ 

من نمیدونم کلی دختر خوشگل داره تو پیجش ها از قدیم اما من نگران اینم 

میترسم چون به شدت اعتماد به نفسم پایینه همش فکر میکنم زشتم و اصلا خودمو دوست ندارم  تو جمع هم ...

کار اشتباهی میکنی.با کسی آشنا شو که بهت اعتماد به نفس بده.هرکس یه سلیقه ای داره زشت و زیبایی همش سلیقس

🩷🦭🌵🌻
اروم شدم😂 خب ببین این دختر میره به نظرت با دوست پسر من ؟  من نمیدونم کلی دختر خوشگل داره تو ...

خب الان که اروم شدی می تونیم منطقی با هم صحبت کنیم 😂 اره احتمالش هست عاشق شدن دو طرف یهویی وگرنه به ظاهر و پول و... نیست الان مثلا خودت ببین دوست پسرت کلی از اون دخترهای همه چیز تموم دیده ولی اومده تو رو انتخاب کرده لابد یه چیزی دیده ازت که تو اون دخترها ندیده وگرنه میرفت سراغ اونا 

خب الان که اروم شدی می تونیم منطقی با هم صحبت کنیم 😂 اره احتمالش هست عاشق شدن دو طرف یهویی وگرنه به ...

هعی نمیدونم من خیلی خودمو دست پایین میگیرم 

استرس دارم و میترسم که ولم کنه 

2706