2737
2739

کارت ملی هم نداری؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاری که میگم بکن انشاء الله پیدا میشه بیا همینجا بگو 

سوره توحید رو تا لم یلد و لم یولد میخونی و میگی موکلین شریف این سوره تا پیدا نشه بقیه ش رو نمیخونم انشاء الله پیدا شد حتما بقیه ش رو بخون و سه صلوات بفرست 

2740
دست خودت بود؟ پیش مادرتون نیست؟ حالا استرس نگیر یکم بیخیال شو باز بعد بگرد حالا هرچی بگردی پیدا نم ...

نمیدونم والا اصلا کجا بوده همیشه میذاریم تو کیف مدارک تو کمد اخرین بار دس خودم بود الان واسه ثبتنام کنکور لازم دارم دیدم نیس

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
کنکور با کارت ملی و دفترچه بیمه میتونی بری خودشم یا پیدا کن نشد المثنی بگیر

یعنی فقط کارت ملی کافیه؟؟

الان فقط نگرانیم کنکور هس 

میشه صبر کرد بعد کنکورم برم دنبالش؟؟

نمیدونم والا اصلا کجا بوده همیشه میذاریم تو کیف مدارک تو کمد اخرین بار دس خودم بود الان واسه ثبتنام ...

یکم صبر کن صلوات بفرست اصلا بگو مامانت بگرده بلکه پیدا شه . بیرون که نبردیش همینجاهاست.

کپیش رو نداری ثبت نامت رو انجام بدی؟ تا اون وقت پیدا کنیش؟

یکم صبر کن صلوات بفرست اصلا بگو مامانت بگرده بلکه پیدا شه . بیرون که نبردیش همینجاهاست. کپیش رو ندا ...

نه ندارم

حالا میگن با کارت ملی هم میشه ولی باز میترسم

هر جا عقل جن هم می رسید و نمی رسید گشتیم

کاری که میگم بکن انشاء الله پیدا میشه بیا همینجا بگو  سوره توحید رو تا لم یلد و لم یولد میخونی ...

چشم انجام میدم مرسی

میترسم همراه خونه تکونی عید انداخته باشم دور 

یا بیرون گم شده باشه عقلم نمیرسه دیگ

چشم انجام میدم مرسی میترسم همراه خونه تکونی عید انداخته باشم دور  یا بیرون گم شده باشه عقلم ن ...

دیروز ی کاربر حلقه ازدواجش رو گم کرده بود همههه جا رو زیر و کرده بود بعد انجام این دستور گفت کنار سجاده م بوده شک نکن بهش پیدا میشه 

2706