2733
2739

خودم واسه خودم درس میکردم 

کسی هم کمکم نکرد چون حال خودم خوب بود 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باردار هستم ۳روزه فهمیدم و شوهرم غذا آماده میکنه یا مادرم میده بیشتر استراحت میکنم چون درد دارم البته کارامو کم و بیش میکنم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
یعنی من اگه ناهار اینا خودم درست کنم خوب نیست؟من زیر شکمم درد دارم...کسی هم بهم کمک نمیکنه...شوهرمم ...

نه اشکالی نداره

من ویار داشتم نمیتونستم آشپزی کنم واسه همون برام میفرستادن

باردار هستم ۳روزه فهمیدم و شوهرم غذا آماده میکنه یا مادرم میده بیشتر استراحت میکنم چون درد دارم البت ...

توهم زیر شکمت درد میکنه؟ اولین بارداریته؟و اینکه باید از کی بریم ماما و سونو؟

2740
توهم زیر شکمت درد میکنه؟ اولین بارداریته؟و اینکه باید از کی بریم ماما و سونو؟

من بله تازه فهمیدم ۳روزه میدونم و دو هفتمه و اولین بارداریمه ماما و پزشک خودم نبود چون قبلش لکه داشتم همون روز رفتم سونو و گف کوچیکه و چیزی واضح نیس ولی گف ک ضخامت رحمم داره  میره بالا و همچی عادیه بهم گف ۲۵ام برم سونو تقریبا میشه ۴یا ۵ هفته 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
اول بارداریت زیر شکمت درد نمیکرد؟

درد میکرد ولی نه زیاد که نتونم کارامو انجام بدم 

الان هم دوقلو باردارم و خودم تمام کارامو انجام میدم

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
منم زیر شکمم درد میکرد ولی مادرشوهرم میگفت زنی ک باردار میشه فقط حالت تهوع میگیره نباید زیر شکمش درد ...

مادرشوهرتون اشتباه میکنن سردرد بی حالی حالت تهوع درد لگن درد کمر عادیه اما اگ خیلیی اذیتت  میکنه با دکترتون صحبت کن زیاد دوش نگیر زعفران نخور گرمی سعی کن کم بخوری ب حرف بزرگترام گوش نکن فق دکترت همین و بس

2706