2737
2734
داری شوخی میکنی یا واقعا انقدر بی‌فکر و پررویی؟

عزیزم درکم کن 5ساله 

توزندگیم بود کلی جاها منو برد کلی حرفا تونمیدونی چقد منو وادار میکرد وابستگیش

بعضی شبا میگفت اینقد دلتنگتم یا الان بیا بیرون بیارمت خونه یاهم خودم میکشم وهمه بفهمن تو بود

خو چکار میکردم پسر عموم با دستای خودم نابود بکردم فکر میکنی واسم راحت بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا

آدم اول صبحی یه تاپیکهایی میبینه میخاد شاخ دربیاره😐

خودت 5 سال با پسرعموت بودی.. رفتی دوراتو زدی.. به قول خودت تو همه جمعی باهاش بودی،، حالا که نمیاد بگیرتت میخای یقه خواهرشو بگیری؟ چیکار عروس بینوا داری؟ 

همونجا بشین که داداشت هم بیاد بگه چشم خواهر.. به خاطر تو میزارمش تو منگنه و تهدید به طلاق😒😒

مگه نمیگی کل فامیل خبر دارن؟ برو به عمو و زن عموت بگو.. البته اگه روت میشه

گرچه بااین کار فقط خودت رو کوچیک میکنی و تااخر عمر بهت سرکوفت میزنن که خودتو قالب پسر ماکردی

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2728

واقعا قبل از زدن این حرفا فکرم کردی؟

اصلا روت میشه بری به زنداداشت بگی به داداشت بگو بیاد منو بگیره؟

فکر نمیکنی اینجوری کوچیک میشی؟

تهشم بگی اگه نگرفت توام باید طلاق بگیری؟

روچه حسابی؟

داداشت بره دادگاه بگه میخوام زنمو طلاق بدم چون برادرش با خواهرم ازدواج نکرده؟☹

بیخیال این رابطه شو.اون اگه میخواست ازدواج کنه تاحالا ده بار پیش قدم شده بود

2740
بهش چی بگم اخه  نمیدونم خودم چقد بدبخت کردم

اشتباه از خودت بوده که با وجود تذکر مادرت ۵ سال عمر ارزشمندت رو معطل پسر عموت موندی، ینی نخواستی ببینی که تورو برای ازدواج نمیخاد ،….حالا چرا یقه بقیه رو میخای بگیری!؟

حتی برادرت هم شاید پشت تو نباشه چه رسد به همسرش

پس خودتو بی ارزشتررنکن ، چون زمان رابطه از عروستون اجازه نگرفتی یا بقیه که الان اونا برات کاری بکنن

وااا آدم اول صبحی یه تاپیکهایی میبینه میخاد شاخ دربیاره😐 خودت 5 سال با پسرعموت بودی.. رفتی دور ...

انگار به زور پسر عموش همه جا بردنش😐

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

یکی دیگه نمیخوادت میخوای تلافیشو سر خواهرش دربیاری.چ طور دلت میاد زندگی داداشت بهم بزنی.ب پسر عموت حق میدم ک نخوادت،اصلا اخلاق خوبی نداری.هرکارم کنی دوروز دیگه یکی پیدا میشه همین بلاهارو سر خودت میاره.

برو خونشون با خودش وننه باباش صحبت کن.مگه وقتی رفتی باهاش دوست شدی رفتی با خواهرش هماهنگ کنی یا ازش ...

درست من خوذهرش چند بار گفتم میگفت داداشم دوست داره خودتون باهم کنار بیاین

به خودش بگو نه به خواهرش اتفاقا اینجوری همه رو سر لج میندازی دوتا خانواده رابطشون نابود میشه ناجور میشه تازه اون چرا باید طلاق بگیره بخاطر تو و داداشت همین هاست که میگن وصلت با فامیل اصلا خوب نیست

چون ابچیش هرچی بگه گوش میگیره اگه.  نیاد مطمئن هستم عروسمون نمیزاره

ببین صلاح نیست ،هیچی نشده داری میگی آجیش طلاق بگیره .یعنی چه ؟دختر جای دختر معامله میکنید؟

از قدیم میگن قوم وخویشی یه سر خوشه .یعنی اگه مثل شما بشه دوسر باشه تلافی سر دخترا درمیاد .

2706