2737
2739
عنوان

از وقتی با مامان دوست پسرم حرف زدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 46 پست
اخه ماقصدمون جدیه ولی شرایطش جور نیست بیاد جلو میخواد با دست پر و وضع اوکی بیاد ک رد نشه از طرف خونو ...

عزیزم هرکسی فکر و عقیده خودش رو داره من بودم این کار رو نمیکردم چون بی احترامی به خانوادم میشد اگه اول من صحبت میکردم 

ولی خب شما در اون لحظه یه طور دیگه تصمیم گرفتی حالا هم گذشته خودت رو سرزنش کنی خوب صحبت نکردم دیگه فایده نداره

ان شاءالله هرچه زودتر باخیر و خوشبختی بهم برسید

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم هرکسی فکر و عقیده خودش رو داره من بودم این کار رو نمیکردم چون بی احترامی به خانوادم میشد اگه ا ...

ب عقیدت احترام میزارم بلاخره هرکسی ی نظری داره وشماهم تاحدودی درست میگی ها 

ولی بنا ب بی احترامی باشه ک اینطور من از چندسال پیش بی احترامی ب خونواده رو کردم چون رل زدمو خونوادم ارتباط با جنس مخالف رو حتی جدی هم باشه بد میدونن اگ اینطوره ک اینم بی احترامی حساب میشه 

اصلا نگران نباش. از اونجایی که مادره زنگ زده یعنی شما اوکی هستین.

خداروشکر اره بخدا خودش زنگ میزنه همیشه حتی شده چندبار از رو خجالت جوابشو ندم الان دیگ توتاپیک قبلی بقیه بم گفتن زشته واینا جواب بده منم باش حرفیدم 

مرسی ک با حرفاتون ارومم میکنید❤

لزومی نداره با مامان پسر حرف بزنی کلا

من مامان دوس پسرمو اولین بار قبل خواستگاری دیدم،که تازه اونم اومده بود نزدیک دانشگام سر رام تازه یه جعبه شکلات کادوییم بهم داد،ازم اجازه خواستگاری گرفت و شماره بابامو

همونم در حد چند دقیقه

تازه علتشم این بود مادر همسرم بد میدونست دختر و پسر خودشون شماره خونه رد و بدل کنن

به جز این مورد دلیل دیگه ای نداره که شما با مادر پسر قبل جلسه خواستگاری صحبتی کنین

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
خداروشکر اره بخدا خودش زنگ میزنه همیشه حتی شده چندبار از رو خجالت جوابشو ندم الان دیگ توتاپیک قبلی ب ...

آخه من خودم مادرم.وبا دوست دختر،پسرم حرف زدم و کامل قضیه رودرک میکنم

2738
اخه ماقصدمون جدیه ولی شرایطش جور نیست بیاد جلو میخواد با دست پر و وضع اوکی بیاد ک رد نشه از طرف خونو ...

مامانت خیلی عاقله 

گفته حرف نمیزنم بیان خواستگاری رسمی 

اونوقت شما حرف زدی؟!

2706