2737
2734
عنوان

عکس چت

72 بازدید | 2 پست

سلام بچه ها من از خانوادم دورم ۲ساعت راهه،یک ماه بود نیومده بودم روز چهار یا پنج عید اومدیم دو روز بعد همسرم رفت خونمون من موندم بحثی هم نبود خودش گفت بمون

روز اول بهش زنگ زدم که رسیدی و...؟حرف زدیم یکی دو دیقه،عصر بهش زنگ زدم هی گفت چی میکی؟!منم خداحافظی کردم فرداش خودش زنگ زد،از پس فرداش هم دیگه نه اون زنگ زد نه من

دیشب بهش پیام دادم ک بیا تلگرام اومده اینجوری میگه

پشت تلفن خفم میکنه همش منم دیگه زنگ نمیزنم بعدش گله میکنه که رفتی از منم یه احوالپرسی نمیکنی

من چجوری بااین رفتار کنم

خدایا کمی آرامش فقط همین

۲ ساعت راه که راهی نیست باهم برید و بیایید

من کلا درک نمبکنم چرا باید ادم تنها بره

وقتی ازدواج مبکنی یه خانواده تشکیل میدی اولویتت باید زندگیت باشه مجرد که نیستی بخوایی خونه مامانت بمونی

الانم عیده تو مناسبت تنها موندی اصلا خوش مبگذره اخه؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
۲ ساعت راه که راهی نیست باهم برید و بیایید من کلا درک نمبکنم چرا باید ادم تنها بره وقتی ازدواج مبک ...

پارسال عید رو کلا خونه بودم نه مسافرتی میبره نه چیزی،منم شاغلم اصلا فرصت نمیکنم که بخوام بمونم

خدایا کمی آرامش فقط همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.