2737
2734
عنوان

چرا بچه های نسل جدید اینجوری ان؟

387 بازدید | 34 پست

الان یه کلیپ تو اینستا دیدم یه بچه ۸ ساله تتو کرده بود. متعجبم از مادرش که با افتخار اینو تو پیجش گذاشته. 

تو فامیل خودمون پسر ۱۸ ساله نامزد رسمی داره که میخوان دو ماه دیگه عقد کنند. دو ساله که ماشین باباش کلا دست این بچه است و امسالم موتور خریده.

یکی دیگه هم میشناسم ۱۴ سالشه ماشین میدن دستش میره تو خیابون و بازار خریداشون و کاراشون و براشون انجام بده. یکی دیگه هم ۱۴ سالشه موتور خریدن براش. یه موتور ۱۵۰ میلیونی. پدرشم کارگره با حقوق ۱۲ تومنی قسطی این موتور و برداشته ماهی ۸ میلیون قسط موتوره. جالبه پدره هیچ وسیله نقلیه ای نداره با پای پیاده همه جا میره. بچه هم چند بار تا حالا با باباهه دعواش شده که حق نداری دست به موتورم بزنی. میگه قسطاشم خودم میدم. چون تو ارایشگاه شاگردی میکنه . ... واقعا چطور؟ خوبه یا بد بنظرتون

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

اصلا نمی‌دونم چی بگم واقعا ...

⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩Nothing can stop you from achieving success except your mind 🌌 ✨یک عدد معتاد سرسخت به سایت😑.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن))شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۷۴نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای خواستین من دوتا کاربری دارم...اون یکی شعبه دوم می‌باشد 🤣((هیییی_زندگی_۲)) ..چون با حجم زیادی کاربر مخالف با فیلم کره ای مواجه شدم دیگه تاپیک نمی‌زنم سوالی داشتین تگ کنین.. ناشناااس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385  دوس دارم نظرتون هم راجبم بدونم😊حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشقققققق مو فرفریاااااااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...ولی همزمان عاشق کاربریم هم هستم پس فقط مدرک از دل زمین بیارین تا تعلیقم کنین 😌تایپ شخصیتیم Entp⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا ..#ولی صدای حامیم🍃 .ایشالا چند روز دیگه هم از سایت میرم به مدت یکسال ...سایت بدون هی زندگی میمونه 🥹دیگه کسی هم تو تاپیکاتون شر نمیگه 🤣🥹فراموشم نکنیداااا .دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو 🍌😂🤍

خوبه یا بد؟ 

اصافه کردن ادمای متوقع خود شاخ پندار به جامعه افتضاحه 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بگم تاثیر فضای مجازیه دروغ نگفتم 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731

زمان مام پسرا تو این سن موتور داشتن و ماشینم سوار میشدن

ولی تتو ن خدایی

البته من گاهی برا بچه هام برچسبشو میگیرم 

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

چه میشه کرد دگ با وجود نت بچه ها اختلاف طبقاتی رو میبینن باید راضی نگهشون داشت هیچجا امن تر از خونه و پیش خونواده نیس

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2738

تجربه‌ی استفاده از فضای مجازی باعث توهم دانایی و کاربلدی داخلشون شده. چون با یه کلیک میتونن راجع به هر چیزی اطلاعات داشته باشن دیگه فکر میکنن همه فن حریف شدن در حالی که  دنیا اصلا شبیه اون چیزی که پشت صفحه نمایش میبینن نیست. 

یه سری مسائل رو فقط با بالا رفتن سن میشه بهش رسید.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش

از نظر من تو همه‌ی نسل ها به واسطه تربیت خوب و بد و شرایط محیطی شخصیت های خوب و بد شکل گرفته

اما تو هر نسلی وابسته ب پیشرفت زمانه یجور نشون میده خودشو.

مثلا دهه ۵۰ بچه هایی ک بد عنوان میشدن ک آهنگ معین گوش بدن

الان کسی بد عنوان میشه ک هر روز با یکی رل بزنه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706