2733
2739
من که آینده بین نیستم. یکی ۲ سال پیش آینده منو گف که با اجنه ارتباط داشت الان دیگه نیست

میشه معرفیش کنی؟یه دعا گر هم که گفت موکل داره نمیدونم راست بود یا دروغ گفت بری خوبه برات

بله اتفاقا خیلی‌ دوست دارم. راجب چه چیزی باهاتون حرف بزنم! ؟

در واقع من خیلی دوس دارم از آینده خودم خبر دار بشم . اما راهشو نمیدونم . میشه درباره اینکه چجوری از ایندتون فهمیدید یکم صحبت کنید ؟ روندش راهش چجوریه . ایا خودم میتونم خبر دار بشم یا نه حتما باید فالگیر یا پیشگو بگه 

ممنون میشم 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه معرفیش کنی؟یه دعا گر هم که گفت موکل داره نمیدونم راست بود یا دروغ گفت بری خوبه برات

آخه خبر ندارم ازش بخدا ماله ۲ سال پیشش بود. بعد. خیلیم گرونن مثلن برا ۳۰ تا سوال من ۲ میلیون گرف. 

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم
2728
بهم خونه میدن من فقط خرج مواد غذایی و لباس اینا دارم

حقوقت چقدره؟

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
کی گفته خدا فقط از آینده خبر داره؟. من از ۳ سال پیش آینده خودمو می‌دونستم. تنها موجودی هم که از آیند ...

کاملا با حرفتون موافقم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
در واقع من خیلی دوس دارم از آینده خودم خبر دار بشم . اما راهشو نمیدونم . میشه درباره اینکه چجوری از ...

خو من پیشه یکی رفتم که طرف کار بلد بود و با جن ارتباط داشت. از اینده من می‌گفت.  خیلی از خانما بودن که میگفتن آینده خودشون رو تو خواب دیدن. من ندیدم تو خواب. یا میتونی تو خواب ببینی و از خدا بخوای. مراحل داره چله نشینی و ترک گناه و فلان. ولی اگر نتونستی باید حتما یکی با جن ارتباط داشته باشه و کاربلد باشه و مورد اعتماد 

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم
2740
نامزدم سربه راه نیست، رفیق باز و... اهل همه چی بجز توجه ب خانمش

خب دست بزن و خیانت داره ؟ اگه اینا رو نداره ببرش مشاور خانواده شاید درست شد البته رفیق بازی خیلیییی سخته 

سنش پایینه ؟

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
حقوقت چقدره؟

اول ۲۰۰ریال با یه واحد آپارتمان 

اگه خوب باشه درصدی ادامه میدم که دیکه عالیه 

من ناخن کارم اونجا هر کاشت ۱۰ریاله ۵۰تا کمترین حالت مشتری داشته باشم ۵۰۰ریال دارم به صرفه هست

اول ۲۰۰ریال با یه واحد آپارتمان  اگه خوب باشه درصدی ادامه میدم که دیکه عالیه  من ناخن کا ...

200 که خیلی خیلی کمه 

ولی اگر بیشتر بشه شاید بیارزه 

بعد تو بازار کارش هم درنظر بگیر 

ببین اونجا چقدر کاشت طرفدار داره 

خودت تحقیق کن به حرف اونی که میخواد ببرتت اکتفا نکن 

خیلی تحقیق کن 

خیییلی 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
خو من پیشه یکی رفتم که طرف کار بلد بود و با جن ارتباط داشت. از اینده من می‌گفت.  خیلی از خانما ...

چیزایی که گفت براتون اتفاق افتاد ؟؟؟

والا من پیش یه فالگیری گرفتم چیزایی ک گفت نشد اصلا 

بعدش پیش دو تا دگ گرفتم دوتاشون یه چیزو گفتن یعنی حرفشون یکی بود حالا نمیدونم درسته یا غلط 

نمیدونم باید چیکار کنم 

200 که خیلی خیلی کمه  ولی اگر بیشتر بشه شاید بیارزه  بعد تو بازار کارش هم درنظر بگیر&nbs ...

نآخن رنگ مو عالیههههه تو عمان 

۲۰۰خیلی نیست اما‌اگه درصدی بشه خیلی خوب میشه 

ولی از پیشگویی مامانم و فالگیره میترسم 

2706