2733
2734
عنوان

عمم خواستگار ایرانی کویتی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 46 پست
نمیدونم فکر نکنم خانوادگی خوبه چهرمون خوبه بوریم و فرفری کلا

موقعیت خوبیه.. امیدوارم خوشبخت بشن

کجا دیده عمت رو؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر عمه ی بابام با عرب عراق ازدواج کرد عوضی عجیب خفن و خوشگل بود دو متر قد داشت موهاش و ریشش به ش ...

خب از اول نشناخته ش 

الان چیکار میکنه دختر عمت

🫀🤍                                                                
ببین عرب ایرانیه بزرگ شده ی ایرانه

اره میدونم گفتی که مال جنوبه

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2728
اصلا هم فشاری نشد🦦

الان یعنی حسودیم شد ؟! 

ای خواهر 

زندگیم اینقدر نکبت واره ک ب حسودی کردن  نمیرسم بخدا 💔🍂😪

اطرافمون دیدم  زنای ک شوهرشون خشکلن و پولدار واقعا زندگیشون خوب نیست خداوکیلی   شوهر من میمونه ولی الان  پول داره صبح تاشب فکر دختر و زن و ۰۰۰

خب از اول نشناخته ش    الان چیکار میکنه دختر عمت

چند وقت گذشت داداشاش رفتن دنبال پسره فهمیدن که تو عراق زن گرفته تازه بچه دارم شده.. بیخیالش شدن طلاقشو گرفتن دختره هم ازدواج کرد

چند وقت گذشت داداشاش رفتن دنبال پسره فهمیدن که تو عراق زن گرفته تازه بچه دارم شده.. بیخیالش شدن طلاق ...

چه قد بد واقعااا 

نامرد بوده

🫀🤍                                                                
2740
چه قد بد واقعااا    نامرد بوده

اره عوضی به تمام معناست

الان چند سالی که گذشته یبارم نیومده دخترشو ببینه یا حتی حالشو بپرسه

اره عوضی به تمام معناست الان چند سالی که گذشته یبارم نیومده دخترشو ببینه یا حتی حالشو بپرسه

میدونی چجوری باهم آشنا شدن  شغلش چی بود پسره 

🫀🤍                                                                
 میدونی چجوری باهم آشنا شدن  شغلش چی بود پسره

آشنا شدنشونو نمیدونم ولی خیلی همو خواستن پسره هم خیلی اصرار داشت بابای دختره نمیدادتش دختره به زور خودش رفت شغلش هم تو عراق کارخونه داشت.. خلاصه که وضع مالی و قیافش خیلی خفن بود ولی 3سال بیشتر نموند یهو رفت و دیگه هیچوقت برنگشت.. خیلیا گفتن خانواده اون هم مخالف بودن و اونا نذاشتن برگرده ولی معلوم نشد.. دختره تا چند وقت منتظر موند خیلی افسردگی گرفت ولی تا فهمید زن گرفته از چشمش افتاد

2706