2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا قوت 

قربونت🤣

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2742
از اینکه نزدم تو دهنشون از این که سکوت کردم از اینکه گذاشتم هر تعفنی رو خواستن بخورند از این که هییی ...

من میفهمم چی میگی.اما سعی کن فراموش کن بخاطر خودت و برات مهم نباشه.شاید بگی نمیشه اما میشه من بخاطر خودم اینکارو کردم و الان حالم بهتر شده نسبت ب قبل 

من میفهمم چی میگی.اما سعی کن فراموش کن بخاطر خودت و برات مهم نباشه.شاید بگی نمیشه اما میشه من بخاطر ...

نمیتونم نمیشه شما تونستید من دیگه نمیتونم هیچی این زندگی در اختیارم نیست فقط فکر کسانی اذیتم میکنه که الان نمیدونم کدوم گورستانی هستند مردن زندن که اگر زندن نابود بشوند به حق همین امشب! شما نمیدونید بازندگیم چه کردند من که نبخشیدم خدامم نبخشه! 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2740
الهی به حق این ماه عزیز خدا خودش قلبتو آروم کنه عزیزم

خیلی ممنون از شما گلم الهی به حق همین ماه عزیز خدا دل شماهم شاد کنه

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
چن سالته؟

۳۵

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
بچه دارشدن زیاد

چندتا داری مگه؟

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
دیگه الان چهل سالمه. انشاالله دوباره آزمون استخدام بگیرن میخونم. از ته دلت برام دعا کن

عزیزم ایشالا میشه ولی کاش یکم زودتر اقدام میکردی مثلا قبل ۴۰ سالگی

چندتا داری مگه؟

۴تا البته ۲تابچه های همسرم هستن خودم هم دوتادارم یکی هم باردارم که میشن ۵تا

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2706