2737
2739
عنوان

قلیه ماهی دوست دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوش جونت گلم اما واقعا تهران ماهی گیر نمیاد فقط پرورشی الان چند ساله نخریدیم

ممنون عزیزم

اگر اومدین جنوب از بازار ماهی فروشیا ماهی بگیرید و براتون با یخ بسته بندی میکنن و تا دو روز سالم میمونه

2731
چه ماهی برای قلیه خوبه ؟ یعنی هر نوع ماهی باشه میشه باهاش قلیه درست کرد ؟و اینکه ماهی گوشتش لطیفه ، ...

من با شعله خیلی کم میزارم جا بیوفته

با ماهی شیر درست میکردم وا نمیرفت

ولی امروز میخوام برای اولین بار با هامور درست کنم حس میکنم ممکنه وا بره و باید کمتر بپزه

خود جنوبیا با هامور درست میکنن 

2740
راست میگی😂👌🏻 ولی ادویه های مختلف خوشمزست واقعا😅

ذائقه ایه دیگه، یه چیزی هم هست اینه که نوع خوراک هر منطقه با توجه به جغرافیای اونجا شکل میگیره، یکی از جاهایی که خیلی دوست دارم سفر کنم جنوب کشوره ، اما چون فقط تابستون فرصت خالی دارم و میگن اونوقت جنوب گرمه . باید صبر کنم بچه ها بزرگ شن مدرسشون تموم شه تا پاییز و زمستون بتونم بیام جنوب😂😂 اوووووو خیلی مونده، پسر کوچیکم تازه پیش دبستانیه ، اما جنوب عشقه 😍

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
مثلاً چقدر بریزم 

بستگی داره چقدر میخوای درست کنی

اگر اولین بار هست درست میکنی زیاد درست نکن شاید ازطعمش خوشت نیومد ، ماهیت حیف میشه

برای یکی دو تکه ماهی ، یک ،چهارم از تمر رو بردار 

باز اگر از طعم ترش توی غذا خوشت نمیاد کمتر بریز 

بستگی داره چقدر میخوای درست کنی اگر اولین بار هست درست میکنی زیاد درست نکن شاید ازطعمش خوشت نیومد ، ...

وای مرسی آره اولین باره درست می‌کنم 😍

آخه میگن خیلی خوشمزه هستش دلم خواس

تولدت مبارک آقای مهربونم آقا امام رضا دوست دارم ❤️✨
ذائقه ایه دیگه، یه چیزی هم هست اینه که نوع خوراک هر منطقه با توجه به جغرافیای اونجا شکل میگیره، یکی ...

عزیزم❤😍ایشالا قسمت شه زوود بیاید

تابستون اصلا ازخونه نمیشه بیرون رفت😅

بهترین فصل سفر اذر تا اوایل اسفنده

بعدش واقعا گرم میشه

2706