2733
2734
سعی میکنم ولی خیلی سخت شده واسم از ی طرفم بیشتر اوقات خونم💔

عزیزم  نشین توخونه بدتر میشی لطفا تمرین کن برو تو جمع  هی بگو به خودت من ترسی ندارم من خوب میشم اینا هم یه مشت ادمن مثل هم 

من خودم اینجوری بودم بهتر  شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدای من هشت ساللل

مشکلات و اختلال های روحی خیلی درمان های بلند مدتی داره

بعدم شما مشکلت با کتاب حل نمیشه 

حتما تراپی بگیر

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
کتاب های این تیپی هم اگه می‌شناسید همشو معرفی کنید واسم ممنون🌹

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد  هنریت کلاوسر   یه کتاب خیلی خوب برای قانون جذبه که به شخصه رو اعتماد به نفس من خیلی تاثیر داشت   کمکم  کرد قدرت باورم بره بالا خودمو باور داشته باشم    الان یادش افتادم چارسال دادمش دوستم   دیگه بهم ندادش الان می خوام دوباره بگیرمش   یه سرچ کن می تونی ببنی خیلی کتاب خوبی مناسب سن ماهم هست بیانش کاملا گیراهه  

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2728
درسته سرکوب شدم و الانم ب نقطه ای رسیدم ک هیچک تلاشی عملا نمیکنم حس میکنم افسرده ام شدم

اماتواینطوری نباش حدف داشته باش تلاش کن بجنگ مگه چی کم داری بدنت سالمه تومهربون یه مادرالگوبقیه باش چون رنج کشیده باتجربه ای پس بهترین زن وبهترین مادرباش