2733
2734
عنوان

شوهری که ۴ روز جوابمو نمیده چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 41 پست
یکی‌دو روز منتشر باش ...خبری نشد بگو خونوا ت زنگ‌بزنن به خونوادش بگن بیاد تکلیفتو‌ مشخص کنه....ولی خ ...

چی بگم

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اسی من کسی که شوهرم نباشه یه روز جواب نده میگم بره از زندگیم  چه برسه شوهر اونم ۴ روز سخته. ...

انشالله

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2728
والا به‌خدا حالا چیکار کنم بهش بزنگم نزگمممم چیکار کنم

هیچی ن زنگ بزن ن پیام بده . اونی ک واقعا دلیلی واس این کار داشته باشه ی بارم ک شده جواب تلفن میده و میگه مشکلش چیه . نکه بی دلیل قهر کنه خبر نگیره و انلاینم بشه و هیچ پیامی ب شما نده 

بعدا ب خاهرشوهرت بگو عزیزم این وضعی ک برادر شما پیش گرفته فقط داره باعث سردی رابطه مون میشه لطف کن بگو تو یه موقعیت مناسب حتما بهم‌زنگ بزنه و دلیل این کارشو بگه وگرن مجبورم از بزرگترا برای حل مشکلم کمک بگیرم ک فکر نمیکنم ب نفع هیچکدوم باشه

عقدیم چطور مطمعن شم خیانت می کنه وقتی چیزی ندیدم ازش

نگفتم حتما با زن دیگه ای بت خیانت میکنه 

میگم داره به احساست داره به مسئولیت مرداته خودش خیانت میکنه 

ب هیچ عنوان نزار خانوادش بفهمن نرو خونشون بهشون زنگم نزن. قشنگ پروفایل و بیوت هر چی دوس داری بزار 

از همین امروز برو بیرون تفریح کن بیا استوری بزار

بلاک هم نکن فک کردم رلته 

بزار همشو ببینه 

مثلا بزار خاله جون مرسی خیلی خوش گذشت 

یا برو از غروب یه منظره مثلا کنار پل عکس بزار 

جووووووری عادی پست استوری بزار انگار شوهرت از اول وجود نداشته 

ریپلای زد سین هم نکن 

پیام داو سین هم نکن 

اشتباهه دخترا اینه فک میکنن سین بزنن ج ندن یعنی طرفو سوزوندن خیر 

اون باید ببینع اصلا وقت نمیکتی یه سین بزنی زنگ زد حواب نده 

به پدر مادرت اگ زنگ زد بگن نه پسرم چیزی نشده که قربون داماد گلم برم اگه گفت فلانه بهمانه سیاست داشته باشید بگید پسرم مسائلتونو خودتون حل کنید الان دگ شما یه خانواده کوچک هستید خیانت و کتک کاری و فلان نیس که بزرگترا بیان وسط 

ببین چطووووور به دستو پات میوفته 

چطور پا میشه میاد خونتون میگع غلط کردم 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
هیچی ن زنگ بزن ن پیام بده . اونی ک واقعا دلیلی واس این کار داشته باشه ی بارم ک شده جواب تلفن میده و ...

باشع

2740
مردا چرا اینطوری شدن ناز میکنن(البته کلی میگم مخاطبم همسر شما نیست)-مردَم مردای قدیم 

امضات 👌👌👌👌

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
نگفتم حتما با زن دیگه ای بت خیانت میکنه  میگم داره به احساست داره به مسئولیت مرداته خودش خیانت ...

چشم

مردا چرا اینطوری شدن ناز میکنن(البته کلی میگم مخاطبم همسر شما نیست)-مردَم مردای قدیم 

اخ دقیقااا

مطمئنی چیزی نشده بی دلیل این کار رو میکنه؟ مطمئنا از چیزی ناراحته وگرنه منطقی نیست 

مطمعنیمم هیچی نشده

الان بقیه تاپیک هاتم خوندم دیدم نوشتی میخاستی ۷۰۰ بگیری قهر کرده  قشنگ من به نظرم زیادی بهش رو دادی پرو شده یا یکبار که قهر کرده خیلی پیگیرش شدی برا همون همش قهر میکنه الانم اصلا محلش نده اصلا زنگ یا پیامم داد جلو خودتو بگیر محلش نزار تا بفهمه زندگی بچه بازی نیست

2706