2733
2734
عنوان

خونه پدرشوهر یا مستاجری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 63 پست
اره خیلی وقت پیش خریدیم ازش. 

خب پس چرا میگی خونه ی پدرشوهر؟! 

بگو خونه ی خودمون که خریدیم و قدیمی ساخته میخایم بفروشیم بریم جای بهتر. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره خیلی وقت پیش خریدیم ازش. 

خب پس خونه‌خودتون چرا میگید خ‌نه‌پدر شوهر. 

میتونین‌موقتا برین‌مستاجری. ولی کاش تو اژن ده سال یکم سذمایه هم جمع میکردین میزاشتین رو این خ‌نه یه خ‌نه بهتر میخریدین. 

بالاخره خونه هر چقدم داغون باشه مشتری خودشو داره. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
افرین دقیقا. منم واسه همین میگم بریم. 10 ساله اینجاییم نه پس اندازی, نه پیشرفتی. هیچی واقعا....  ...

اره قبول نکن 

برید مستاجری شوهرت شاید تو سختی بیفته دنبال وام و قرض و قسط بره خونه بخرید 

اونجا نشستید خیالش راحته

2740

من بودم یه کم دیگه هم صبر میکردم

برای‌ خونه مشتری پیدا میکردم

بعدم در کنارش وامی چیزی جور میکردم و یه آپارتمان کوچیک هم شده می خریدم....

این بهتر از مستاجریه....مستاجر بشی هم ممکنه پیشرفت نکنی باز

خب اگه خریدین پس خونه خودتونه نه پدر شوهرت.  نمیشه بفروشیدش؟ با وام و اینا هم شده یه جای کوچیک ...

فروش نمیره. 

میخوام بدم رهن که خودمون بریم مستاجری. اینجارم بزارم فروش هروقت فروش رفت اونوقت با وام یه خونه کوچیک بخریم. که معلوم نیست کی فروش بره. 

خونه چند سال ساخته؟؟نمیشه یه سال بری مستاجری ولی اینجا را تعمیر اساسی کنی؟؟

همینکه فامیل شوهر دورمن و هرجا میریم یه به پا داریم و آمار همه چیمونو دارن و اعصاب خوردی زیاده روی مخمه. تعمیرم کنیم بازم نمیخوامش. 

خب پس خونه‌خودتون چرا میگید خ‌نه‌پدر شوهر.  میتونین‌موقتا برین‌مستاجری. ولی کاش تو اژن ده سال ...

اخه شغل همسرم خوب نبود. هیچ پس اندازی نداشتیم. حالا تازه شغلشو عوض کرده یه ساله. 

چون نزدیک خانواده شوهریم و داستانش زیاده. 

میگم برم مستاجری اینجارم بزارم فروش تا هروقت که فروش بره ماهم مستاجر بمونیم. 

اره قبول نکن  برید مستاجری شوهرت شاید تو سختی بیفته دنبال وام و قرض و قسط بره خونه بخرید  ...

افرین دقیقا همینه قصد و نیتم. 

میخوام توی سختی بیافته یکم تلاش کنه. 

ده ساله اینجاییم هیچ تکونی نمیده خودشو. تلاشی نمیکنه. منم خسته شدم 

من بودم یه کم دیگه هم صبر میکردم برای‌ خونه مشتری پیدا میکردم بعدم در کنارش وامی چیزی جور میکردم و ...

اخه قبلا واسه فروش گزاشتم چندسالی ولی نرفت..... ده سال اینجام با همه ی سختی هاش. دیگه نمیکشم. 

الانم بشینم بازم معلوم نیست کی فروش بره. عمرم داره هدر میره واقعا. 

من میگم برم رهن. اینجارم همزمان بزارم فروش. هروقت فروش رفت با وام مسکن یه خونه کوچیک بخرم. هان؟

2706