2737
2734
عنوان

خونه پدرشوهر یا مستاجری؟

478 بازدید | 63 پست

سلام .

دوستان ما الان 10 ساله خونه پدرشوهرمیم. قرار بود فقط دوسال اینجا باشیم که 10 سال شده. 

اینجا قدیم ساخته و هرروز یه جاش خرابه داستانه. 

به نظرتون برم مستاجری و اینجارو هم بدم رهن؟ یه خونه تازه ساخت و بزرگ. 

چون فروش نمیره اینجا. چندبار گذاشتیم. 

نظرتون رو بگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چادر توی پارک رو‌ ترجیح میدم به خونه پدرشوهر😆

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2738
اره برو خوبه

حتی اگه هرسال بخوام جا به جا بشم توی مستاجری ارزشش رو داره؟  

شوهرم میترسونه آدمو از مستاجری. هی میگه سخته و کرایه خونه ها بالاست و هرسال باید جا به جا بشی و..... 

ولی من دیگه خسته شدم. 

حتی اگه هرسال بخوام جا به جا بشم توی مستاجری ارزشش رو داره؟   شوهرم میترسونه آدمو از مستاجری. ...

نمبترسونه که 

واقعیتو میگه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706