2737
2734
کار خوبی کردی عزیز دلم اصلا ناراحت و پشیمون نباش اون فقط میخواسته تو رو وابسته کنه و ازت سو استفاده ...

دقیقا

کسی که مارو خیلی بستاید

از همه بدتر میتونه مارو داغان کنه

کارشو خوب بلد بوده

بیخیال رابطه دوستی شو مگر اینکه جدی برای آشنایتون برای ازدواج باشه زمونی بدی شده ملت روانی شدن حداقل کاری میتونی خودت برای خودت الان ت این جهان کنی قدر و ارزش خودتو و حستو بدونی عزیزم حیف ی انسانه پی ب ارزش خودع انسانیت رو ندونه

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا پسره عوضی نقشش بوده این این کارا  ک وابستش کنه و اعتمادشو جلب کنه  بعد سوءاستفادشو ...

احتمالا سابقه داره رگ خواب دخترا دستش بوده 

ولی خیلی ناشی بوده فکر کرده رو هر دختری جواب میده 

https://abzarek.ir/service-p/msg/182674                       یکم باهم دیگه مهربون باشید
2728

با پسرا جرئت حقیقت بازی نکنید چون قطعا بازی میره به همین سمتی که برای شما رفت .پسرا دست خودشون نیست کرم دارن اون قسمتو جزو افتخاراتشون می دونن خوب و بدم نداره همشون همینن

کاملا تحت تاثیر حرفاش بهش اعتماد کرده جز لحظه آخر که طبیعه بايد کات کرد 

اومم درسته 

منم همینو گفتم خوب شد کات کرد وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرش میاورد پسره ی بی حیا 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

وای عزیزم خوب کردی کات کردی هر کاری کرده برا گول زدن بوده

حالا خانما اومدن میگن خب جرات حقیقت بوده

طرف نباید شرف و انسانیتش رو که پای یه بازی خرج کنه

این از اول بی شرف بوده

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2740
الان میگم بنطرتون فرصت میدادم بهش ؟؟! یا کار خوبی کردم؟؟ اصلا چطوز روش شد برام بفرسته

عزیزم وقتی بهش گفتی نفرس و بازم کار خودشو کرده و بعد برای اینکه خودشو پسر پیغمبر جلوه بده گفته چجوری توی چشمات نگاه کنم بنظرت پسر درستیه؟

اینجور پسرا شگردشونه خودشونو خوب جلوه میدن که تهش وابسته شدی راحت تن به خواسته هاشون بدی

تو که با یک پسر دوست میشی انتظار داری درباره برنامه آشپزی یا خیاطی حرف بزنه تو با دوستی خودت بهش این ...

شما دوست میشی که از این خدماتا به پسرا بدی؟

هدف شما از دوستی سکسه 

هدف استارتر اشنایی برای ازدواج بوده 

تو اشناییم که رو مسایل دیگه زوم میکنن نه مسائل جنسی .

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
خام نشده که کلا ترکونده طرفو باهاش کات کرده 

منظور این آقا اینه ک با حرفاش خام کرده دختره رو 

دقیقا درست میگه پسرا با حرفای قشنگ و دوتا کلمه عاشقانه 

دخترا رو راحت خام خودشون میکنن 

خدایا شکرت🙏

تو تاپیک قبلت نوشتی از یک فروردین ینی ده روزم نیست باهاش آشنا شدی پس ب این زودی این کارو کرده ینی واقعا ی چیزیش هست !بعدم تو ک دنبال بهونه برا کات بودی خوبه دیگ خودش داد دستت 😂

دقیقا کسی که مارو خیلی بستاید از همه بدتر میتونه مارو داغان کنه کارشو خوب بلد بوده

اومم درسته کاش هیچ دختری خام حرف اینجور افراد نشه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706