2733
2739

خواهر من توقعت از دوستی چیه؟باهم برید کار نیک انجام بدین؟

این پسره که کارش کاملا از نفهمی بوده

اما اسلام گفته دوست نشو

پس نشو

اگه شدی باید معنیشو بدونی

شما وقتی رل میزن اول میگی شما

4 روز بعد میگی عزیزم

4 روز بعد دست میدی

و روز به روز وابسته تر و هر چی وابسته تر بشی سطح توقع میره بالاتر

پس رل نزنید اگه زدین اگاهی داشته باشین

عده ای میگن رفاقت پسر و دختر

ببخشید زرمفته

شخصیت پسر ینی تصاحب روح طرف

کاربر آقا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظور این آقا اینه ک با حرفاش خام کرده دختره رو  دقیقا درست میگه پسرا با حرفای قشنگ و دوتا کلم ...

آره عزیزم متوجه شدم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2731

بهترین کارو کردی دختر

یه وقت خام نشی

اون نقشه ش هست

نری ها

دنبال کسی باش، که شعورش نمادین نباشه، واقعی باشه

یه جنتلمن عکس از پایین تنه ش نداره

فرضا داشته باشه، برات تحت هیچ شرایطی ارسالش نمیکنه

بقول اصفهونی های عزیز، خر نشی هااا😁

کار طرف خیلی ماهرانه بود 

مثلا میدونست تعریف کردن از یه دختر چقدر میتونه اون دختر رو خوشحال کنه

خیلی کار درستی کردی بلاش کردی

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
تو تاپیک قبلت نوشتی از یک فروردین ینی ده روزم نیست باهاش آشنا شدی پس ب این زودی این کارو کرده ینی وا ...

باورت میشه  عاشقش شدم خاککک تو سرم منی که دنبال کات بودم الان واقعا  عاشقش شدم

🧘
2738
احتمالا سابقه داره رگ خواب دخترا دستش بوده  ولی خیلی ناشی بوده فکر کرده رو هر دختری جواب میده& ...

خدا لعنتشون کنه ک به گ وه کشیدن زندگی ما دختران مجرد رو 

دیگه جرعت نداریم والا ازدواج کنیم همه رو به چشم عوضی مبینیم

خدایا شکرت🙏
خواهر من توقعت از دوستی چیه؟باهم برید کار نیک انجام بدین؟ این پسره که کارش کاملا از نفهمی بوده اما ...

👏👏

اگه واقعا همدیگه رو میخوان مستقیم باید بره سمت خواستگاری

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
2706