2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

-=======================

24_نکته_برای_بالا_بردن_اعتماد_بنفس#  

1. از خودتان بپرسید: بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد چیست؟

2. موسیقی نشاط ‌بخش گوش دهید.🎸

3. یک چیز جدید امتحان کنید.

4. برای انجام یک کار جدید نقشه بکشید و بعد آن را دنبال کنید.

5. از مدیتیشن استفاده کنید.🎧

6. ورزش کنید.🚴🏊🚣

7. با یک ترس روبه‌رو شوید.

8. چیزی نو خلق کنید.

9. تا زمانیکه اعتمادبه‌نفس پیدا نکرده‌اید وانمود کنید که دارید.

10. از محیطتان استفاده کنید.🏖

11. از قوه تخیلتان استفاده کنید.

12. از بدنتان استفاده کنید.🚵🏋

13. ذهنتان را از خاطرات مثبت پُر کنید.

14. به آینده  مثبت فکر کنید.

15. درک کنید که گذشته مساوی حال نیست.

16. با خودتان مهربان باشید.♥️

17. یاد بگیرید که ذهنتان چطور کار می‌کند.

18. مهارت‌های اجتماعیتان را تقویت کنید.

19. از طریق نیروی درون و انرژی که به شما میدهد یا با همان آرامش درون به بیرون نگاه کنید.🔋

20. اطرافیانتان را از افراد مثبت‌اندیش انتخاب کنید.

21. اطلاعات، تاثیرات و احساسات مثبت جذب کنید.

22. مثبت بیندیشید.🌺

23. خودتان را با خودتان مقایسه کنید، نه با دیگران.🙃

24. شکست را دوباره تعریف کنید.

-========================-

🌸 #مثبت_فکر_کنید 🌸

2731
2740

ای بابااااااااااا دیوانمان کردین با این تاپیکای خودکشیتون.الان بگیم بکش خودتو میکشی بکیم نکش به زندگیت ادامه میدی؟ول کنین دیگه میایم سایت یکم حرف بزنیم چنتا تاپیک کاربردی یا فان و..ببینیم همش خود کشی خود زنی مرگ درد🤮🤬🤬🤬🤬🤬

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

اگه میخوای خودتو بکشی تا به آرامش و راحتی برسی کاملا دراشتباهی چونکه بعداز خودکشی تنها چیزی که نصیبت میشه عذاب وحشتناکیه که تا ابد دچارش میشی

اولین اینکه تا زمانی که قرار بوده عمر کنی تو دنیا توی قبر انگار جون تو بدنته هنوز،تو الان تصور کن تو یه جای به اون تنگ وتاریکی خاک ریختن روت زنده ای تکونم نمیتونی بخوری اونم تا سالهای سال که مثلا قرار بوده زنده باشی تو دنیا...این اولین عذابته بعدش چون خودکشی حکم قتل یه انسان رو داره به عنوان قاتل خودت تا ابد جهنمی میشی و گناه کبیره است وبخشیده نمیشی...پس الان تو این دنیا هرچقدرم سختته تحمل کن بلاخره میمیری یه روزی چون بازم بهتراز گرفتارشدن به عذاب قبر و آخرتته.. بگو ببینم عزیزم بازم تصمیم به خودکشی داری یا قانع شدی که دیگهههه هیچ وقتتت به این کار حتی فکرم نکنی...مطمئن باش همه کسایی که خودکشی کردن الان خیلیییی پشیمونن ولی راه برگشت ندارن..خوشحال باش که زنده ای واین فرصتو داری که سرنوشتت مثله اونا نباشه‌..دنیا بلخره تموم میشه صبر داشته باش درعوض بخاطر صبری که دربرابر مشکلات داری و تحمل میکنی خدا پاداش بزرگی بهت میده و به جای جهنمی شدن باصبور بودن بهشتی میشی❤وعاقبت به خیر میشی هم تو دنیا هم تو اخرت...بهت قول میدم اینو یه آدمی بهت داره میگه تو دنیا زجر زیادی کشیده  ولی هرگز تسلیم مشکلات زندگی نشده و میدونه که خودکشی بدترین سرنوشت ممکنه که هر انسانی میتونه برای خودش رغم بزنه ...مرگ با خفت وخاری مرگی تلخ و پایانی وحشتناک باعاقبتی شوم ...

شاید حالش بده کاش اینجوری حرف نزنین

بابا مشکلات همه دارن.من بابام فک میکنه از مرد دیگه هستم بهم محبت نکرد خوردم کرد جهاز نداد.خاستگارای خوبو رد کرد نذاشت درس بخونم.کسی که میخواستمشو عاشقم بود بخاطر اعتیاد بابام نیومد سمتم.از۱۴سالگی کار کردم.بهم تجاوز شد.زن یه بچه ننه بی پولی مطلقه روانی شدم که مث سگ میزدم.خانواده شوهر زجرم دادن حامله بودم کار کردم.بچه شیر خور داشتم کار کردم.زیر دوش اشک ریختم از بی کسی بی سرپناهی.شوهرم اخرین باری که میخواست منو بزنه دوتا زد کمربندو پرت کرد یه طرف وگفت دلم دیگه نمیاد بزنمت از بس بی کس وکاری دلم میسوزه.من این حقو بخودم نمیدم بیام تاپیک خودکشی بزنم و اعصاب دیگرانو خورد کنم.آدم باید محکم باشه بهتر وبهتر بشه نه اینکه دنبال خودکشی باشه.بمیری دشمن شاد میشی میان حلواتو میخورنو تف میندازن به قبرت

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
بابا مشکلات همه دارن.من بابام فک میکنه از مرد دیگه هستم بهم محبت نکرد خوردم کرد جهاز نداد.خاستگارای ...

🥺🥺🥺🥺چقد سخت واقعا چیزی نمیتونم بگم بعد خوندن حرفاتون 

ولی یه لحظه شاید حالش خیلی بد شده خواسته درد و دل کنه کسیو نداشته من ب این فک کردم معذرت میخوام ❤️

2706