2733
2739
عنوان

عروس هلندی

86 بازدید | 20 پست

راستش من تا الان پت نداشتم اما عروس هلندی رو خیییییلی دوست دارم چندین بارم اونو از نزدیک دیدم اما نمیدونم اگه بخوام یکیشونو بخرم باید چه امکاناتی رو براش فراهم کنم به چه چیزایی نیاز داره و چیکار کنم بهم وابسته شه و... خلاصه اگه تا الان داشتید ممنون میشم راهنماییم کنید

جوجه سرلاکی بخذ بهت وابسته میشه 

یه قفس فضله پرون با پایه بخر 

ارزن کتون تخمه 

روزه یک بار میان وعده بهش بده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اینکه وابسته ات بشه نیاز به کار خاصی نداره فقط لازمه باهاش بازی کنی مثلا سوت بزنی نانای نانای براش بخونی وزمان که بگذره بهت عادت میکنن و وابسته میشن و اینکه عروس هلندیا خیلی خوششون میاد پشت سرشون رو ناز کنی خودشون سرشون رو میارن پایین تا ناز کنی 

2731

تنها نباید بزاریش افسردگی میگیره 

خیلی لوس هستش 

حتما باید برایش جفت بگیری 

نر باشه میتونی بهش یاد بدی آواز بخونه کلمه یاد بگیره سوت بزنه

ماده یکم جیغ جیغ میکنه اگه مست بشه تخم هرز میزاره 

البته مال من کلمه میگه 

سرگرمی اینا میخواد 

این ماه دیگه ...

جیغ زیاد میزنه کثیف کاری تقریبا زیاد میکنه 

اما جفت باشن تخم میزاره و جوجه میشه 

غذا هایی هم که من به عروس هلندیا میدم ارزن و تخم کتون و تخمه ی بی نک که تقریبا قهوه ای رنگه با چند تا ویتامین 

من طوطی دارم بچه هام و اوردم مسافرت با خودم

اینجا داشتن افتاب میگرفتن

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2738
خب اگه جوجشو بگیرم میشه صحبت کردم یادش بدم میشه بیشتر راهنماییم کنید اصلا هیچی در موردش نمیدونم ...

اره بهت وابسته میشه 

ولی جوجه باید باد بگیری بهش سرلاک بدی 

سرلاک سخته مواظب باشی یوقت خفه نشه 

بعد جوجه سخته سر و صدا زیاد میکنه 

این ماه دیگه ...
اوخیی چه گوگلین🥺🥺

خیلی نازن

ولی بچه های من حرف نمیزنن

عروس هلندی حرف میزنه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
اره بهت وابسته میشه  ولی جوجه باید باد بگیری بهش سرلاک بدی  سرلاک سخته مواظب باشی یوقت خ ...

پس یکیشون میگیرم که نه خیلی بچه باشه نه بالغ اینجوری خوبه دیگه یه چیزایی هم بلده اینطوری

حتما باید جفت بگیرم آخه اونجوری همش پیش همین و اصلا طرف من نمیان دیگه

ببین جفت نگیری بعد چند ماه مجبوری برایش جفت بیاری 

چون شروع میکنن مستی کردن اگه ماده باشه تخم هرز میزاره گناه داره ضعیف میشه اگه نر باشه میخواد جیغ جیغ کنه

بعد اگه بهت عادت کنه جفت برایش بیاری سخت جفت میشه و دردسر داری

این ماه دیگه ...
2706