2733
2734
عنوان

اسم هاتو بگیر پای دیگ شله زرد نذری میخونم اسمارو😘

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 95 پست
برات ۱۰۰ صلوات فرستادم عزیزم اسامی که گفتم یادت نره  خوشبختی موفقیت سلامتی  آیدا سلامتی& ...

عزیزدلمییی نه گلم یادم نمیره خیالت راحت نوشتم همشچ

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم التماس دعااااا ویژه ، ایشالله رزق و روزمون بیشتر بشه ، مامان و بابام حقوقشون بیشتر بشه،  داشنگاه فرهنگیان یا چمران قبول بشم رتبه خوبی بیارم معدلم بالای ۱۸ ۱۹ بشه،  و قسمتمون بشه بریم مشهد و کربلا زودی 

2728
2740
عزیزم التماس دعااااا ویژه ، ایشالله رزق و روزمون بیشتر بشه ، مامان و بابام حقوقشون بیشتر بشه،   ...

باشه عزیزدلم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

فاطمه 

واسه سلامتی نی نیم دعا کن که بیاد بغلم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

اسی اسمم فاطمه توروخدا سنگ کلیه دارم دعا کن روزتردفع بشه خیلی اذیتم برای علی هم دعا کن اونم مریضه🥲😢💔

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2706