2737
2739
عنوان

اگه خونه پدر همسرتون پایین شهر باشه حاضرید....

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه واقعا دو سه سال باشه بله اول مطمئن شو كه وعده سر خرمن نباشه!!!

ببین هیچ جوره نمیشع مطمئن شد😂

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2728
دیگه اینجوری میگی یعنی خودتم راضیی کاری که دلت میگه بکن

بخاطر منطقه پایین شهرش دلم راضی تیست

دوباره میگم نکنه دارم غیرمنطقی تصمیم میگیرم برم رهن و کلی عقب بیفتم

معلومه ک اره 

نهایتا همون پایین شهر خونه رهن میکنم پول ب خونه بالا شهر با جیب خالی نمیدم 

هی کار کنم بدم صاحب خونه پیشرفتم نکنم خب چه کاریه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738

اره من باشم میرم ، وگرنه باید هر چی درمیارین بریزین تو جیب صاحبخونه و بعد چند سال هیچی به هیچی ... وقتی خونه هست و میتونین برین پولتون رو اینجوری حروم نکنین ، جمع میکنین قشنگ خونه میخرین

وقتی همچین موقعیتی دارین حیفه از دست بدین الان روزگاریه که از فرصتهای اینجوری باید استفاده کرد وگرنه خونه خریدن میشه رویا

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

خیر 

چون میدونم اسمش دو سال هست 

همینکه برم دیگه بیرون اومدم از اون خونه میشه آرزو 

مردها برن خونه پدر  در اومدنشون با خداست 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     

یعنی برید با اونا زندگی کنین؟؟؟

اصلاااااا

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706